PROJECT ACCESS- I TY MOŻESZ STUDIOWAĆ W OXBRIDGE!!!

Uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły mieli możliwość spotkania w ramach Project Access z polskimi studentkami studiującymi w Wielkiej Brytanii- P. Aleksandrą Leszek, studentką nauk ekonomicznych w Cambridge oraz P. Anną Chełchowską-studentką medycyny w Oksford, a także byłą uczennicą naszej szkoły, która już w drugiej klasie liceum została laureatką prestiżowego konkursu Droga na Harvard.
Na spotkaniu młodzież dowiedziała się jak wygląda typowy dzień studenta w Cambridge i Oksford, jakie są wymagania rekrutacyjne oraz jak samodzielnie zdobyć fundusze potrzebne do studiowania na jednej z dwóch najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Po prezentacji była również możliwość zadawania pytań, z czego skorzystało wielu uczniów naszej szkoły. Oby więcej takich spotkań!

Elżbieta Szczepkowska

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki