Szkolny Turniej Debat Oksfordzkich 2017/2018 czas zacząć!

14 listopada rozpoczęliśmy Szkolny Turniej Debat Oksfordzkich 2017/2018 w formacie Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich(pozdrawiamy Poznań i fundację G5). Do pierwszej debaty w szranki stanęły drużyny 2abe (propozycja) i 2aef(opozycja), którym przyszło się zmierzyć z tezą „W obliczu imigracji, ratunkiem dla europejskiej tożsamości jest nacjonalizm.” Debatę wygrała 2aef stosunkiem punktów 10:6 i tym samym przeszła do kolejnej rundy turnieju. W drugiej debacie świetnie zadebiutowały klasy 1 b (opozycja) i 1c (propozycja) dzielnie mierząc się z tezą „Nie warto czynić przedmiotem debat problemów na które nie mamy wpływu”.Tę debatę wygrała klasa 1b stosunkiem punktów 8:6 i również znalazła się w kolejnym etapie turnieju. Gratulujemy wszystkim drużynom wyrównanego i wysokiego poziomu debat!
Dziękujemy Martynie Wach i Ryszardowi Wawryczukowi, którzy pełnili rolę marszałków oraz Łukaszowi Siergiejowi i Kacprowi Czatrowskiemu za pełnienie roli sekretarzy.
Wspaniałej publiczności dziękujemy za przybycie i zachęcamy do kibicowania kolejnym drużynom. Jury tak się zaangażowało w sędziowanie debaty,iż zapomniało o zrobieniu zdjęć.
Więcej informacji jak zwykle na naszym fanpage'u, do którego polubienia serdecznie zachęcamy:)))

Opiekunowie SKE EuroJedynki: Elżbieta i Robert Szczepkowscy

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki