Konkurs recytatorski Polska Poezja XX i XXI wieku

 

16 lutego 2018r. odbył się konkurs recytatorski, przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Polska Poezja XX i XXI wieku. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Stachulska ( 1b), Anna Drozd ( 2a)i Klaudia Sołtys ( 2a). Zasłużone wyróżnienie, decyzją jurorów,w kategorii recytacja poezji otrzymała Alicja Stachulska, zaś II miejsce w kategorii poezja śpiewana zajęła uczennica naszej szkoły ( 3a) Aleksandra Sawczuk, reprezentująca Pałac Młodzieży.
Na konkursie wystąpili także nasi aktorzy z grupy teatralnej Faux Pas: Klaudia Grygo ( 3a) i Michał Zarecki (2a). Wzbudzili uznanie publiczności sztuką Świeczka zgasła, na podstawie tekstu komedii Aleksandra Fredry. Wyreżyserował ją Michał Zarecki.

 

 

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki