Trzecie spotkanie informacyjne dla uczniów i rodziców zainteresowanych programem matury międzynarodowej w I LO

Już w najbliższy wtorek odbędzie się trzecie, ostatnie spotkanie informacyjne dla uczniów gimnazjów zainteresowanych nauką w programie matury międzynarodowej( IB Diploma Programme) oraz ich rodziców. Spotkanie poprowadzą Dyrektor I LO- P. Jolanta Skrzypczyńska oraz koordynator IB DP w I LO- P. Łukasz Jakubowski.W spotkaniu również weźmie udział koordynator CAS w I LO-P.Elżbieta Szczepkowska.

W trakcie spotkania opowiemy Państwu czym jest IB Diploma Programme, przedstawimy ofertę szkoły oraz to, w jakiej fazie ubiegania się o autoryzację obecnie się znajdujemy.Dowiedzą się Państwo w jaki sposób przebiegać będzie rekrutacja do tworzącego się w naszej szkole oddziału i jak będzie wyglądać nauka w tym oddziale.

Spotkanie odbędzie się w  I LO w Olsztynie 17 kwietnia  o godz. 16.30 w sali 214.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA DZIEŃ OTWARTY NASZEJ SZKOŁY 25 KWIETNIA 10.00-14.00

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki