II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students-Edycja Wojewódzka

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

1 Gołaszewska Marta
2 Dąbrowski Michał
3 Kazimierska Monika
4 Klykov Pavlo
5 Gajewski Łukasz
6 Wojciechowska Nikola
7 Kozioł Aleksandra
8 Charubin Tomasz
9 Baszanowska Dominika
10 Wiśniewska Katarzyna
11 Lech Daniel
12 Sebastian Joanna
13 Jarecka Maria
14 Jarecka Zuzanna
15 Siudak Paweł
16 Szpakowska Aleksandra
17 Łychołat Szymon
18 Klepadło Julia
19 Jankowska Oliwia
20 Zaręba Emilia
21 Gromek Jakub
22 Wiatr Karol
23 Mierzyński Michał
24 Agnieszczak Denis
25 Barszcz Paweł
26 Sibon Łukasz
27 Guzowski Michał
28 Chylo Dominika
29 Sakwiński Damian
30 Dzioba Kinga
31 Mikołajczyk Mateusz
32 Trocewicz Michał
33 Dąbrowska Aleksandra
34 Karaźniewicz Dorota
35 Mnich Michał
36 Bieniecki Wojciech
37 Story Zuzanna
38 Stopka Aleksandra
39 Siemaszkiewicz Bartosz
40 Kawiński Hubert
41 Milkamanowicz Marek
42 Nerek Konrad
43 Kalisz Małgorzata
44 Czarniewska Weronika
45 Różycki Kacper
46 Poznański Szymon
47 Łynko Dawid
48 Sawko Bartosz
49 Kopcińska Joanna
50 Misztal Patrycja
51 Wojciechowska Julia
52 Polak Rafał
53 Lis Piotr
54 Kiepas Jakub
55 Tomczyk Daniel
56 Chudek Kamil
57 Andrzejczyk Dominika
58 Huybrechts Miranda
59 Tkacz Nikolina
60 Frąckiewicz Zuzanna
61 Kulikowska Wiktoria
62 Karasek Jeremiasz
63 Wakszyńska Aleksandra
64 Szyszka Karolina
65 Łapo Karolina
66 Idzikowska Amelia
67 Sierakowski Artur
68 Michalak Karolina
69 Domżalska Aleksandra
70 Petka Kacper
71 Rogoziński Karol
72 Marchlewska Sandra
73 Świątkowski Łukasz
74 Dąbkowski Kamil
75 Martenczuk Aleksander
76 Mikołajczyk Kaja
77 Krzyszkowski Jakub
78 Kragiel Róża
79 Woźniak Iga
80 Dowgiałło Jakub
81 Andruszkiewicz Wiktoria
82 Cichocka Katarzyna
83 Potrapeluk Michał
84 Miszczyszyn Maciej
85 Winiewska Julia
86 Witkowska Monika
87 Sułkiewicz Magdalena
88 Tywoniuk Paweł
89 Józefowicz Dawid
90 Wawrzonkowski Jakub
91 Brojacz Paulina
92 Gyża Przemysław
93 Szymańska Julia
94 Sobierajski Maciej
95 Blicharz Krzysztof
96 Migoń Jakub
97 Stokłos Mateusz
98 Frączak Natalia
99 Dudek Urszula
100 Burek Michał
101 Sarna Julia
102 Minda Mateusz
103 Rogożyński Karol
104 Kubiński Konrad
105 Surowiec Weronika
106 Kopczyński Konrad
107 Żeberek Piotr
108 Iwaniec Anna
109 Przyborowski Adrian
110 Sawicka Dominika
111 Warmus Dominik
112 Sowiński Kacper
113 Grabowski Michał
114 Rudnicki Arkadiusz
115 Duraj Łukasz
116 Schmidt Filip
117 Barbarski Mateusz
118 Krupienik Piotr
119 Bartkowiak Bartłomiej
120 Dąbrowski Rafał
121 Korczyk Julia
122 Dominiak Paulina
123 Ostrówko Patryk
124 Baranowski Igor
125 Giżyńska Alicja
126 Krzywda Mateusz
127 Piotrowski Aleksander
128 Basalski Adam
129 Czarkowski Jakub
130 Pruba Kajetan
131 Szanter Michalina
132 Kwiatkowski Łukasz
133 Jastrzębski Bartosz
134 Stępkowska Kinga
135 Chowańska Sylwia
136 Budna Weronika
137 Kozłowska Aleksandra
138 Szymska Anna
139 Downarowicz Maja
140 Doliński Patryk
141 Szach Oliwia
142 Ignaczewski Ignacy
143 Kuczyński Kacper
144 Szurpita Rozalia
145 Beta Dariusz
146 Drzewoszewski Kamil
147 Dziczek Konrad
148 Gurzyński Hubert
149 Komorowski Robert
150 Makowski Szymon
151 Markowska Katarzyna
152 Michalak Grzegorz
153 Sołowiński Michał
154 Ros Aleksandra
155 Sienkiewicz Oliwia
156 Kołodziejski Kacper
157 Kaczmarczyk Michał
158 Wiśniewski Emil
159 Barski Błażej
160 Bryczkowski Robert
161 Piróg Ewa
162 Boiwka Maciej
163 Rembowicz Mateusz
164 Spała Agata
165 Kmieć Michał
166 Gutkowski Jakub
167 Kowalski Radosław
168 Charmuszko Martyna
169 Płecha Wiktoria
170 Prejs Martyna
171 Fryszkowska Alicja
172 Jagosz Alicja
173 Stabulewska Maria
174 Hinc Zofia
175 Bogdanowicz Jakub
176 Kwiatkowski Hubert
177 Okoniewska Julia
178 Piasecka Paulina
179 Frangakis Katerina
180 Załęska Alicja Weronika
181 Powązka Igor
182 Wróbel Aleksandra
183 Gronek Adrianna
184 Pietroń Natalia
185 Piotrowska Aleksandra
186 Łopatto Wiktoria
187 Borysewicz Barbara
188 Huryn Matylda
189 Kamińska Julia
190 Ambroziak Maksymilian
191 Witkowski Maciej
192 Wasilewska Justyna
193 Zubrycki Jan
194 Marchlewski Kacper
195 Jaruminowska Paulina
196 Nidzworska Martyna
197 Birken Weronika
198 Figger Marcin
199 Niesiobędzki Adam

Gratulujemy i zapraszamy na finał!

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki