Absolwenci LO1

2009

Klasa III A
wychowawca Małgorzata Jastrzębska


Bojarski Piotr
Bomersbach Zuzanna
Dziubińska Katarzyna Maria
Foks Joanna
Frenszkowska Joanna
Kasietczuk Anna
Kieda Paweł
Klimiuk Kinga Maria
Komada Kamila
Komar Klaudia Dominika
Korzeniewska Agata
Kowalska Maja
Kozłowska Ada
Łukojć Natalia
Magdziarz Arleta
Maślińska Milena Ewa
Niemiec    Katarzyna Ewa
Pątkowska Aleksandra
Piątek Anna Karolina
Rybaczyk Monika Maria
Sak Izabela
Sak Liliana
Spiel Karolina Agnieszka
Staknis    Magdalena
Stencel    Jakub Mariusz
Stodolna Agnieszka Małgorzata
Szczepańska Anna
Tołoczko Natalia
Wojciechowska Zuzanna
Zalewska Aleksandra Regina


Klasa III B
wychowawca  Wiesława Zielińska

Achmatow Izabela Alicja
Asuai Alma Annie
Boczkowska Róża
Bogdanowicz Tomasz Czesław
Cwalina    Katarzyna
Dąbrowska Monika
Dębczyńska Monika Karolina
Dudziuk    Mateusz
Gregorczuk Karol
Gromke Karolina
Haska Klaudia Joanna
Jackiewicz Jarosław Tomasz
Jakubowska Anna
Kostrzewa Paulina
Kowalski Michał
Krawiecka Olga Gabriela
Lewczuk    Anna
Mandera    Ewelina
Marcinkiewicz Julia Martyna
Mateusiak Anna
Miłosz    Martyna
Narkiewicz Magdalena
Niewińska Katarzyna
Paluszkiewicz Kamila
Przystup Dorota
Sibierska Marta
Sosnowska Hanna
Szatkowska Małgorzata
Szyłejko Małgorzata
Szyndralewicz Karina
Wilczyńska Paulina Maria
Zabłocka Marta Anna
Zawrotna Milena
Zielińska Paulina


Klasa III C
wychowawca  Anna Bereznowska


Andrukajtis Anna Sylwia
Centkowski Sebastian
Chiliński Marcin
Czorniej Szymon
Duch Magdalena
Dumała Joanna
Dumała Katarzyna
Dzietowiecka Adrianna
Glinka Urszula
Grabowska Anna
Jabłońska Monika
Jankowicz Agata
Jarosz Ewa
Junak Magdalena
Kniefel    Anna Helena
Kulińska Anastazja
Lesisz Damian Łukasz
Lewandowski Mateusz Roman
Łuba Michał
Maziec Martyna
Michalewska Karolina Jolanta
Muèoli Urtan
Muntowska Kamila
Nazarczuk Katarzyna Anna
Nowak Tomasz Tadeusz
Podeszewski Adrian
Prypłot    Kinga Małgorzata
Sakowski Szymon
Sikorska Joanna
Soroka Anna Izabela
Szczesiak Katarzyna
Żółkiewicz Ewelina


Klasa III D
wychowawca Beata Kostuj

Baranowska Marlena
Bartecka Dagmara Anna
Boradyn    Natalia
Dąbrowska Anna Sylwia
Drozdek    Paulina
Gąsecka    Aleksandra
Gąsowska Emilia Natalia
Jarosz Wojciech Jan
Kardymowicz Kamil
Kawiecka Beata
Kiewisz    Karolina
Koroniewska Sandra Maria
Lipka Joanna
Lipowska Milena
Mackiewicz Katarzyna Klaudia
Meleszko Paulina Agnieszka
Michalska Paulina
Orwat Marta
Pakulniewicz Agata Urszula
Paratowska Sandra
Pomianowski Michał
Pupowska Iwona Marzena
Roicka Katarzyna
Skarul Emilia Maria
Smętek Angelika Barbara
Smoliński Paweł
Stecka Anna Małgorzata
Tarnowska Anna Olga
Turek Natalia
Uszpolewicz Maria Małgorzata
Więckiewicz Magdalena Agnieszka
Witkowska Hanna Małgorzata
Żbikowska Aleksandra Maria



Klasa III E
wychowawca  Andrzej Dzik

Antoszkiewicz Emilia
Bartczak Anna
Chudzik    Tomasz
Czadek Paulina
Dzięgielewska Paulina Martyna
Gębska Kamila Aleksandra
Grabowski Kamil
Hryniewicka Natalia
Juszkiewicz Monika
Kapelańska Agnieszka
Klich Justyna Daria
Klimkowski Piotr
Krzemińska Wiktoria
Lewandowska Monika
Lipska Karolina
Ogrodowczyk Katarzyna
Orbik Karolina
Pilejczyk Katarzyna Natalia
Piórkowska Katarzyna
Prelewski Adam
Siwecki    Marcin Filip
Smyk Małgorzata Maria
Sosińska Patrycja Maria
Szklarz    Joanna
Sztyburski Piotr
Szydło Tomasz
Turkot Mateusz
Walczak    Cezary
Warcaba    Elżbieta Maria
Wojciechowska Karolina
Wójtowicz Katarzyna
Wyszomirska Alicja Anna
Zielińska Małgorzata
Zielińska Renata


Klasa III F
wychowawca  Krystyna Mościcka

Bejnar    Katarzyna Maria
Chochliński Mateusz Łukasz
Czapiewska Agnieszka
Dąbrowska Kamila Elwira
Deoniziak Krystian Kamil
Domachowska Marta
Duchniewicz Sylwia
Farańczuk Olga Joanna
Gołębiewski Piotr
Gottwald Marta
Grabowski Konstanty
Jasińska Magdalena
Jaskólska Anna
Jóźwiak    Aleksandra
Kamiński Marcin
Kardahs    Piotr
Koperkiewicz Dorota
Kucharek Ewa Beata
Kuryłowicz Paulina
Martin Ludwika
Okulewicz Małgorzata
Olszewska Kamila
Olszewski Przemysław Piotr
Przybyłek Radosław
Pyska Kamil
Radtke Adrian
Sender Piotr
Świtaj Julian Piotr
Warych Marcin
Wielechowska Monika
Wilczek    Ida
Witkiewicz Krzysztof


Klasa III G
wychowawca  Robert Szczepkowski

Borkowski Robert Maciej
Filipczak Katarzyna Agnieszka
Jarosz    Anna Maria
Jasiński Konrad Krzysztof
Kaźmierowicz Szymon
Kempf Martyna Sylwia
Kokot Alicja
Kordowska Lidia
Kraszewska Barbara Katarzyna
Kruszliński Artur
Kuciński Marcin
Liszewski Jacek
Luks Kinga
Maciejewska Katarzyna
Michalik Zoriana Teresa
Mikulska Natalia
Najmowicz Robert
Okuniewski Łukasz
Pieńkos    Angelika Paula
Piotrowska Magdalena
Prószyńska Anna
Sajkowska Joanna
Siemaszko Łukasz
Smolińska Karolina Anna
Szewczyk Paulina
Ślesicka Elwira
Walczak    Aleksandra
Właszynowicz Monika
Zadrożny Jacek
Zapadka    Krzysztof
Zielińska Agata






2008

Klasa III A
wychowawca Joanna Skrzynecka


Alberski Bartosz, Amadeusz
Borczak    Justyna
Browarek Jakub Maciej
Drelich    Agata
Drobniak Natalia, Ewa
Frączkiewicz Tomasz
Gordelik Roksana
Hermann    Kamila Katarzyna
Hryniewicz Marek, Krzysztof
Jaworska Karolina, Barbara
Jędrysiak Sonia, Anna
Kamczycki Łukasz
Kańczykowska Martyna, Róża
Kowalczyk Ewelina
Kowalewska Monika
Kruk Andrzej
Kurcewicz Helena, Małgorzata
Kurdzieko Agata
Liszewska Sara
Lubowiecka Dagmara, Ewa
Mikołajczak Anna, Małgorzata
Niebrzydowska Anita
Piotrowicz Agnieszka
Piórkowska Agnieszka, Beata
Przyborowski Łukasz
Pyrczak    Joanna
Stempniewski Rafał Piotr
Szymków    Dorota
Świderska Estera
Trzaska    Agnieszka, Marta
Wąsowska Iga
Wesołowska Wioleta
Witort Katarzyna


Klasa III B
wychowawca  Paweł Rohde


Aniołkowska Paulina
Baukrowicz Karolina
Biedrzycka Marta, Ewa
Borkowska Jagoda, Anna
Borowska Joanna, Alicja
Chajkowska Ewa
Chilińska Katarzyna
Dobrowolski Piotr
Ejsymont Maciej
Firchał    Karolina
Gaweł Katarzyna
Gątarska Diana
Gębicka    Paula, Marta
Kicińska Karolina
Komła Michał
Krugły Kamil, Przemysław
Krzysztyniak Łukasz
Lewalska Lena, Karolina
Mańko Katarzyna
Marcinkowska Magda, Maria
Nidzgorska Maja, Marta
Piasecka Aleksandra
Płochocka Marlena
Podlecki Mateusz
Skrzypkowski Adam
Szoka Ewelina
Tabaka Katarzyna
Wardęcka Anna Teresa
Wincław    Dawid


Klasa III C
wychowawca Andrzej Koziełło


Adamski    Maciej Jakub
Baranowska Maria, Monika
Bączek Aleksandra
Bąk Monika, Agata
Brodowicz Marcel, Jakub
Chełstowska Olga
Cichocka Monika
Czerwienko Katarzyna Natalia
Gajdzis    Marlena
Jaryńska Aleksandra
Jastrzębska Irmina Maria
Kaczor Karol
Kasprzak Wojciech, Andrzej
Kulik Bartosz
Lipka Magdalena
Marszałek Michał
Michalak Agnieszka
Mieczkowska Agata
Misiewicz Katarzyna
Nosowicz Liliana, Anna
Podbielski Paweł
Rolka Aleksandra
Rudel Kaja, Magdalena
Supera Karolina, Marta
Szczerbowicz Karolina
Taradejna Patrycja
Tomaszewska Aleksandra
Zadykowicz Natalia
Drzewiecka Monika, Joanna


Klasa III D
wychowawca Jolanta Skrzypczyńska


Aszkiełowicz Piotr
Błażewicz Milena, Magdalena
Chudzik    Sylwia
Deptuła    Magdalena
Giera Dorota
Grabowska Joanna
Kowalski Łukasz
Kozłowski Adam, Mateusz
Krawczuk Joanna, Jowita
Lewicki    Karol Piotr
Lisiewski Paweł
Małkowska Marta
Matułajtis Paulina Zofia
Mazurek    Radosław
Mordzak    Katarzyna Marta
Murawska Karolina
Pawlaczyk Aleksandra, Patrycja
Perlińska Edyta
Piesak Dorota, Maria
Radzińska Joanna, Maria
Ryszt Roksana, Katarzyna
Smułka Ewelina
Sowińska Sylwia Magdalena
Stapurewicz Paulina
Szarecka Magdalena
Szelkowski Jakub
Szewczyk Emilia
Szwajkiewicz Marta Joanna
Tokarczyk Kornelia
Wiosna Kinga
Zając Katarzyna, Alicja
Zdunek Ewelina, Maria
Zglejc Kamila


Klasa III E
wychowawca  Barbara Sztyburska

Baske Klaudia
Baszyńska Agata
Bąk Karolina
Chrzanowska Magda, Irena
Filipowicz Paweł
Gajewska Ewa, Patrycja
Gilski Przemysław, Janusz
Gugnowska Katarzyna
Hellich    Joanna, Róża
Hołdyńska Ewa
Klucewicz Maria, Krystyna
Koczkodon Natalia Maria
Konopka    Katarzyna
Kotowicz Małgorzata
Kozicka    Emilia
Krajewski Paweł, Michał
Kwiatkowska Katarzyna Natalia
Lewicka    Kamila
Łapińska Magdalena
Łukaszewicz Anna, Maria
Patrosz    Anna, Katarzyna
Prokopska Monika Jolanta
Prusińska Izabela
Rutkowska Sylwia, Magdalena
Skóra Jan, Dawid
Stankiewicz Wojciech Jerzy
Suchan Karolina
Swat Damian Kamil
Szeryńska Ewa
Szymański Wojciech
Szyndralewicz Karolina, Bożena
Śmiecińska Katarzyna
Wilczyńska Karolina Daria


Klasa III F
wychowawca  Małgorzata Runke - Krępuła

Ciecierski Robert, Maciej
Ciesielska Joanna
Dogoda Adriana Małgorzata
Dzirba Maksymina, Krystyna
Gębski Kamil
Grabiński Mirosław
Huryń Arkadiusz, Piotr
Iwancio    Łukasz
Jóźwiak    Ilona, Patrycja
Kuźmiński Maciej
Kwiatkowski Adam
Łubkowski Tomasz
Młynarczyk Łukasz, Eugeniusz
Morze Sylwia Teresa
Namowicz Monika
Płoszczuk Paulina
Raszkiewicz Barbara, Dobrawa
Ruszczyk Michał
Skowron    Andrzej
Smolińska Aleksandra
Stecki Piotr
Stefański Krzysztof
Suchenek Mateusz
Szymczak Joanna
Tomasik    Mateusz
Walewacz Patryk, Ariel
Wąsikiewicz Konrad
Witkowski Karol, Michał
Załęski    Łukasz, Michał

 


Klasa III G
wychowawca  Mariola Strużyńska

Babiej    Ewelina
Białowicz Magdalena
Czarnecki Bartosz
Danielewicz Barbara
Danielewska Emilia
Dmuch Renata Elżbieta
Garela Izabela, Małgorzata
Giziński Piotr
Golon Tomasz, Leszek
Gołąb Karol Jan
Grodzka    Justyna
Jałyński Mateusz
Kamiński Łukasz
Kmieć Piotr Krzysztof
Konieczny Paweł Jan
Kopczyńska Natalia
Kowalska Magdalena
Krajewska Izabela
Krogul Anna
Maziec Artur, Grzegorz
Michalewska Marta
Michno Anna
Moszczyńska Iga
Ościłowska Anna
Piwowarczyk Agnieszka
Przypłot Małgorzata
Rusinkiewicz Łukasz
Silska Karolina
Strzelec Kamila, Jolanta
Tomczyk    Ewa
Trzcińska Marta
Zwolińska Debora, Maria
Żengota    Mateusz, Jakub


Klasa III H

wychowawca  Agnieszka Tippe


Aściłowska Ewa
Bartczak Natalia
Białkowska Barbara, Mieczysława
Bieniek    Izabela
Dezor Tomasz Andrzej
Długokęcka Aneta
Frączkowski Marcin
Głowacki Andrzej
Janowicz Daniel
Kotewicz Alicja, Dorota
Kotwa Przemysław Andrzej
Kowalska Natalia
Krzak Monika
Ludkiewicz Bartosz
Ławrynowicz Jakub, Arkadiusz
Murawski Marcin
Olszewska Katarzyna
Pająski    Piotr
Palińska Katarzyna
Pieńkosz Aneta
Stankiewicz Natalia
Uzar Barbara


Klasa III I
wychowawca  Dorota Wasilewska


Bębnowicz Grażyna, Lucyna
Borkowska Agnieszka, Katarzyna
Chmieliński Paweł, Sebastian
Christow Aleksandra Justyna
Dzieńkowski Jakub
Falba Sebastian
Florczuk Iwona
Gacman Kamil, Piotr
Glinka Natalia
Górzyńska Joanna
Gruszecka Katarzyna
Jacewicz Magdalena, Sylwia
Janasz Anna
Jerzak Marta
Kikoła Daria
Kondek Anna
Kowalska Katarzyna
Młyńska    Julita
Nikraszewicz Katarzyna
Ołówko Magdalena, Marta
Piwowarski Karol Adam
Raczkowska Beata
Rząp Marcin
Rzewnicka Julia, Katarzyna
Skrzypczyk Ewelina, justyna
Sucharska Ewa, Anna
Tralle Eugeniusz
Urbanowicz Dorota
Uzorko Anna
Załęcka Magdalena, Agnieszka

2007

Klasa III   A
wychowawca  Tomasz Dreikopel

Arcanjo-Nogueira Karen, Paula
Chrapowicka Wioleta
Derbash    Róża
Fraczkiewicz Marta
Górecki    Paweł, Adam
Gudowicz Paulina
Gutowska Sylwia, Barbara
Hołubowska Marta, Zofia
Jaworska Sonia
Klimek Olimpia, Helena
Kosewski Piotr
Kossek Małgorzata
Kulawiak Artur, Krzysztof
Łaźniak    Lilianna, Katarzyna
Łukaszewicz Małgorzata
Makowski Piotr
Martyka    Urszula
Miller Martyna
Mokrzecka Lena, Ewa
Nowakowski Adam
Olszewska Alicja
Orszewska Magdalena
Ostrowska Beata
Piórkowska Joanna
Radgowska Marta, Jolanta
Szachniewicz Urszula, Anna
Szewczyk Małgorzata, Maria
Wdówka    Grzegorz
Wojciechowicz Julia, Edyta
Woronowicz Paweł
Wójcik Maja, Alicja
Wykner Paulina
Zbierski Jan, Oskar


Klasa III   B
wychowawca  Barbara Rychlik

Adrian    Agnieszka, Elżbieta
Boenigk    Kamil
Borkowska Katarzyna, Maria
Chmielewska Marta
Chwała Mateusz
Czapiewska Anna
Drężek Daniel, Andrzej
Durma Anna
Florczuk Beata, Joanna
Frąckiewicz Joanna
Grodzka    Monika
Grudziewska Magdalena, Ewa
Jokiel Gustaw, Jan
Karwowska Ewa
Kopacz Karolina, Mariola
Korzeniewska Klaudia, Natalia
Królikowski Krzysztof
Kulesza    Alina
Maconko    Aleksandra
Mydło Dorota
Pilguj Emilia, Olga
Piotrowicz Ewelina, Katarzyna
Prusinowska Aleksandra
Sadowska Karolina, Aleksandra
Skocz Monika, Paulina
Sobiech    Monika
Szczepańska Michalina
Szczepkowska Barbara
Wieliczko Maciej
Wojciechowska Katarzyna, Maria
Załęcka    Katarzyna, Anna
Żelechowska Katarzyna
Żurawska Katarzyna, Jaśmina


Klasa III  C
Wychowawca Grażyna Wyrzykowska


Antczak    Mariusz
Bober Ewa. Olga
Bogus Małgorzata
Bubeła Monika
Bubiński Przemysław
Bukowska Alicja, Anna
Chyl Marta
Dąbrowska Dorota, Ewa
Gaweł Karolina
Głowienka Aneta
Gruszecka Ida, Ludmiła
Haszczyn Magdalena, Joanna
Jarmoła    Piotr
Kalinowski Mateusz, Konrad
Kołba Magda, Jadwiga
Kotowicz Anna
Kulbicka Agata
Kwaśniak Igor, Marek
Mackiewicz Izabela, Agata
Pasieka    Magdalena
Pisarewicz Małgorzata
Staworko Barbara
Szmejchel Aneta, Emilia
Szukiewicz Anna
Śliczyńska Joanna, Elżbieta
Tymkowska Joanna
Wojciechowska Milena
Wojciechowski Radosław
Zając Natalia, Agnieszka
Zaręba Anna


Klasa III   D
wychowawca Bożena Klimek

Atminis    Agata, Maria
Bienias    Daniel, Józef
Cieślikiewicz    Beata, Izabela
Ferenc    Paulina
Gąsiorowski Roman, Aleksander
Goerigk    Karolina
Gwiazda    Natalia, Dominika
Jasonek    Sylwia
Karwacka Anna
Klęczar    Adam
Krzemieniewska    Magdalena
Kulesa Justyna, Maria
Lewczuk    Joanna
Łaćko Anna, Katarzyna
Mączyńska Marta
Mordasewicz Alicja
Orzechowski Mikołaj, Jacek
Paziewska Karolina, Agnieszka
Poczta Milena, Grażyna
Rogowska Monika, Marta
Rybicki    Daniel
Siwik Kornelia
Strumiłło Miłosz, Henryk
Świerczyńska Agnieszka
Terlik Joanna
Wiśniewska Anna, Maria
Wojtowicz Natlia, Justyna
Zakrzewska Paula
Zieleń    Paulina
Zielińska Anna
Zwolska    Paulina, Joanna



Klasa III   E
wychowawca  Anna Klempka


Bladosz    Maria
Bujnowska Kamila
Deptuła    Radosław, Robert
Drosio Tomasz, Patryk
Fijał Patrycja, Anna
Gajdziński Mateusz
Galanek    Małgorzata
Grzelak    Sebastian
Kalinowska Justyna, Marta
Kotecka    Ewa
Kozłowska Małgorzata, Grażyna
Kulikowski Kamil, Marcin
Kulis Aleksandra
Matel Magdalena, Ewa
Mazur Anna
Nalazek    Agnieszka
Olchowska Małgorzata
Olender    Angelika, Anna
Pelc Elżbieta
Porowska Katarzyna
Prześniak Katarzyna, Lucyna
Ptak Urszula, Izabela
Rottke Maja, Natalia
Sawko Agnieszka
Skalska    Urszula
Suszkiewicz Joanna, Zuzanna
Turek Michał
Wieczorek Aneta, Natalia
Wojszko    Patryk
Zając Monika, Sylwia



Klasa III F
wychowawca  Krzysztof  Stachurski


Antosiak Milena
Bartkowiak Paweł
Borkowski Paweł
Buła Ewa, Jagoda
Francukiewicz Łukasz
Jabłońska Dominika, Karena
Kalisz Marcin
Kicka Aneta, Teresa
Kisielewski Michał, Robert
Kozłowska Ewelina, Katarzyna
Krzemiński Filip
Marciniak Elwira
Miechowicz Izabela
Nowak Fabian
Osiecki    Mateusz
Pac Kamil
Pająk Rafał, Aleksander
Sznytka    Paweł
Szyszło    Anna, Maria
Tomaszewski Michał
Twardowska Anna
Waśniewska Joanna, Ewa
Zakrzewski Grzegorz, Łukasz
Zielska    Kamila


Klasa III  G   
wychowawca  Elżbieta  Witkowska


Białogrzywa Anna, Bogna
Bujalska Monika, Alicja
Firsz Piotr, Dariusz
Godlewski Michał
Gołąb Karol, Jan
Ilczuk Damian, Łukasz
Jabłońska Katarzyna
Jagłowski Piotr, Bonawentura
Janowicz Martyna, Karina
Kamińska Iwona, Agnieszka
Karbowska Daria
Kukuć Malwina
Kwiatkowski Kamil, Jakub
Letza Adrianna
Marszałek Magdalena, Maria
Milewska Olga
Mrozek Monika
Nidegorska Marlena, Marzena
Nowicka    Anna, Katarzyna
Olszewska Ewa
Pałys Karolina, Inka
Pietkiewicz Piotr
Pietryszyk Magda, Stanisława
Pięknik    Mateusz
Sadolewska Justyna
Serafin    Monika
Stusio    Aleksander, Bogdan
Szewczyk Daria
Szukała    Joanna
Tomaszewicz Karolina
Tomaszewski Grzegorz, Piotr
Warmiak    Mateusz
Wojtczak Wioleta


Klasa III  H
wychowawca  Krystyna  Kapelańska


Bałazy    Justyna
Banaszak Ewelina
Bazyłyna Milena
Bochenek Lilianna, Agnieszka
Bonk Jarosław
Chwietczuk Kinga
Dubełek    Łukasz
Duniec    Małgorzata
Dziedzina Aleksandra
Grabska    Katarzyna, Monika
Gwiazda    Tomasz
Jasicka    Katarzyna
Konicz Aleksandra
Kosow Jarosław, Stefan
Kozłowska Stefania, Maria
Leszkiewicz Katarzyna, Olga
Łabuć Sebastian
Łupicka    Martyna
Niepsuj    Amina, Joanna
Olewińska Martyna
Puzio Natalia
Rumińska Monika
Skwarska Magdalena
Sobieszczańska    Martyna
Stasiło    Iwona, Weronika
Studniarz Maciej, Sławomir
Wasiuk Aleksandra
Wysocka    Katarzyna
Zakrzewska Małgorzata
Zakrzewski Piotr

2006

Klasa III  A  
Wychowawca: Paweł Achranowicz

Bobiński Bartosz
Fafiński Mateusz
Falkowska Kamila
Gernat Anna
Gozdur Natalia
Górecki Piotr
Jabłońska Paulina
Jankowska Agnieszka
Jurga Marek
Kardahs Helena
Kowalewska Joanna
Kowalski Michał
Kubuj Marta
Kupracz Jakub
Rudzki Wojciech
Rzeszotarska Kamila
Seroka Marta
Siemaszko Paweł
Słomkowski Krzysztof
Szymańska Marlena
Szypiłło Paweł
Szypiłło Piotr
Wojtalik Marlena
Woźniak Małgorzata
Wójtowicz Piotr
Wróblewska Izabela
Zdanowska Paulina
Zimnicka Dorota

 

 

Klasa III B  
Wychowawca: Andrzej Dzik 
 
Afanasjew Ewa
Ałaj Anna
Bieniek Martyna
Borodziuk Joanna
Bukowska Anna
Chlebowska Edyta
Cieślar Karolina
Drelich Katarzyna
Fuchs Adam
Górska Karolina
Gręda Marta
Huryń Marlena
Iwanowicz Arkadiusz
Jędrzejewski Sławomir
Jurgielewicz Małgorzata
Kalitko Agnieszka
Kępińska Magdalena
Kokiernak Kinga
Kosiorek Malwina
Krawcewicz Adriana
Macur Monika
Mieloszyk Olga
Piechocka Dorota
Rams Marcin
Skulimowska Dorota
Stenkel Paulina
Stolarska Marta
Szuster Lena
Szymański Jan

 
Klasa III C  
wychowawca: Sławomir Sobotka
      
Barcz Anna
Bodo Janusz
Borkułak Marta
Chodor Barbara
Cybul Monika
Daniłowicz Izabela
Dudaryk Anna
Gąsiorowski Jędrzej
Giza Anna
Horba Katarzyna
Iwancio Beata
Iwański Mirosław
Jancewicz Ariadna
Jończyk Joanna
Kozerski Rafał
Kuba Patrycja
Linowska Iwona
Majcher Piotr
Majcher Paweł
Milewicz Joanna
Radkiewicz Daria
Rutecka Anna
Sadrina Klaudia
Saramak Katarzyna
Sawa Joanna
Sawicka Alicja
Staniszewska Agnieszka
Szczerba Agnieszka
Uzorko Monika
Walczak Karolina

 

 

Klasa III D  
Wychowawca: Robert Szczepkowski      

Babiej Beata
Bombelczyk Monika
Brzozowski Adrian
Charun Koleta
Czajka Wanda
Czerniawska Dorota
Dostatnia Katarzyna
Giża Katarzyna
Góralska Kamila
Grabowska Magdalena
Jarząbek Tomasz
Krajewska Ewelina
Kwiatkowski Jakub
Mandryto Marta
Modzelewska Sandra
Momot Nina
Nowak Anna
Ośko Eliza
Pacocha Aleksandra
Pawlicka Agnieszka
Ratajczak Anna
Rogalska Małgorzata
Rubczewska Urszula
Stryjewska Kaja
Sulżycka Beata
Szostek Maciej
Wasiłowicz Natalia
Wojtkowiak Wojciech
Wolszczak Tomasz
Zuśka Milena

 


Klasa III E   
Wychowawca:  Maria Laska 
     
Andruszkiewicz Bartłomiej
Ciesielski Krzysztof
Dłutowska Małgorzata
Fidrych Hanna
Fotschki Bartosz
Gajdzińska Magdalena
Gomolińska Angelika
Kileńska Kamila
Klimek Aleksandra
Kubarewicz Krzysztof
Kuczyński Marcin
Kurzeja Aleksandra
Kwaśniewicz Krzysztof
Lipka Małgorzata
Lotkowski Michał
Maciejewska Beata
Maniewska Magdalena
Mikłaszewicz Piotr
Milnerowicz Alicja
Moszczyńska Aleksandra
Osiecka Judyta
Robak Łukasz
Rusinek Michał
Rutkowska Magdalena
Rutkowska Żaneta
Sokołowska Agnieszka
Szulc Justyna
Tokarczyk Mikołaj
Trusewicz Maciej
Wasińska Weronika
Wojciechowski Michał
Ziemba Justyna
Żarczyński Michał

 


Klasa III F  
Wychowawca:  Sabina Rudź        

Bartak Weronika
Borkowska Aleksandra
Bykowska Wioleta
Chamera Patrycja
Czapla Patrycja
Długokęcki Adrian
Dubowik Jakub
Filipowicz Łukasz
Gutkowski Szymon
Hir Marcin
Jesionowska Zuzanna
Jończyk Sebastian
Jurewicz Marta
Karwowska Patrycja
Kniaź Anna
Kosowska Magdalena
Kozłowski Rafał
Łuczun Michał
Misztal Piotr
Mokrski Łukasz
Nosewicz Daniel
Podolak Piotr
Stankiewicz Agnieszka
Tyllo Jakub
Wachonin Wiktor
Walkowski Marcin
Wierszyłło Hanna
Zamora Edyta

 


Klasa III G  
Wychowawca:  Beata Kostuj       

Chmielewski Piotr
Ciecierska Ewelina
Ciemięga Maciej
Cyrankowska Anna
Dobrowolska Agata
Gasperaniec Marcin
Gollent Piotr
Golon Monika
Grzywińska Anita
Gudalewicz Piotr
Iniarska Ewelina
Książek Ariel
Książek Marek
Kukuć Paweł
Michalewicz Magdalena
Muż Karol
Owczarek Bartosz
Przystawko Gabriela
Rybaczyk Adam
Skindel Ewa
Sosnówka Karol
Sztyburski Tomasz
Trypucka Marta
Wasilewska Katarzyna
Watkowski Marcin
Wołodźko Wiktor
Zalewska Joanna

2005

Klasa IIIA
Wychowawca: Danuta Wasilewska

Antoniuk Aleksandra
Boczkowska Marcelina
Dłużyńska Ewelina
Drewnowska Hanna
Dziendzik Karolina
Florczuk Agata
Górzyński Tomasz
Jabłońska Kamila
Jasińska Małgorzata
Jurkowski Marek
Kielak Natalia
Kijko Renata
Kołomycka Agnieszka
Kur Agnieszka
Lewczuk Magdalena
Majewska Marta
Markiewicz Karolina
Obijalski Mariusz
Paprzycki Piotr
Piasta Wioleta
Pieńkosz Edyta
Pyrzanowska Beata
Samoraj Malwina
Sepczyński Łukasz
Szuba Justyna
Trzcińska Magdalena
Wroniszewska Maria
Zabolewicz Marta
Zielińska Agata

 

 

Klasa III B 
Wychowawca: Wojciech Marczak

Budka Katarzyna
Chyłek Monika
Czyż Marta
Dąbrowska Magdalena
Górska Marta
Grabowski Tomasz
Kazański Dawid
Kuciejewska Anna
Maciejewska Edyta
Masalska Elżbieta
Mikulewicz Anna
Mikulewicz Kornelia
Napiórkowska Marta
Olejniczak Aldona
Piech Joanna
Płoska Milena
Proniewska Agnieszka
Puchalska Marta
Pyciarz Marzena
Reisenberg Alicja
Rózicka Katarzyna
Sak Karolina
Szymański Wiktor
Tołoczko Joanna
Wachcińska Olga
Wesołek Damian
Wilczarska Aleksandra
Ziemak Aleksandra

 

 

 

Klasa III C
Wychowawca: Małgorzata Jastrzębska

Bochno Emil
Chlewińska Jolanta
Dempich Karol
Dębek Ewa
Garbacz Anna
Gawarkiewicz Przemysław
Grzegorzewska Katarzyna
Grzywacz Bartosz
Jundziłł Izabela
Kaczmarek Barbara
Karczewski Fabian
Kowalska Monika
Krukowska Paulina
Krzynowek Michał
Łachnowicz Anna
Łobocki Rafał
Maćkowiak Edyta
Obrębska Magdalena
Olejniczak Kamila
Ossowska Katarzyna
Pawlik Justyna
Saternus Paulina
Sroka Rafał
Suchocka Aleksandra
Warachowska Ewa
Wilamowska Magdalena
Wójcik Marta
Wróblewska Izabela
Wróblewska Jolanta
Zakrzewski Marcin
Ziemak Iwona
Ziemiński Grzegorz

 

 


Klasa III D
Wychowawca: Anna Berezowska

Banaszkiewicz Mateusz
Bruderek Magda
Dudko Kamila
Hasiuk Ewelina
Hryniewicka Karolina
Jaworska Dominika
Kłodawski Wojciech
Korejwo Dominik
Lenard Magdalena
Łopatka Katarzyna
Orciuch Elżbieta
Pachucki Adam
Pawelczyk Aneta
Pieńkosz Milena
Piotrowska Sylwia
Romanik Justyna
Rólkiewicz Kamila
Rzędkowska Karolina
Sulewska Justyna
Sutkowski Michał
Świerżewska Marta  
Wasilewski Łukasz
Zdanowicz Tomasz

 


Klasa III E
Wychowawca: Barbara Sztyburska

Bębnowicz Magdalena
Białowąs Estera
Dąbrowski Wojciech
Dziubińska Paula
Kaczmarek Beata
Kamińska Marta
Kapusto Anna
Kłodawska Monika
Kłosowska Paulina
Kozłowski Łukasz
Łukowska Anita
Łukowska Anna
Marut Justyna
Miłaszewska Magdalena
Ostrowska Hanna
Pasiecznik Magdalena
Pasternak Paulina
Piórkowska Edyta
Puwalski Piotr
Rokojżo Justyna
Sikorska Marta
Sybicka Lidia
Szczygłowska Anna
Święcka Emilia
Trawczyńska Dominika
Walczak Arkadiusz
Wienska Natalia
Wołodźko Magdalena
Zając Łukasz
Zdrodowska Katarzyna
Ziętak Marika

 

 


Klasa III F 
Wychowawca: Małgorzata Runke-Krępuła

Banas Krzysztof
Bienia Iwona
Borkowski Andrzej
Chowaniec Paweł
Chrostowski Piotr
Czartoryski Paweł
Dąbrowska Agnieszka
Dąbrowski Szymon
Dycha Krzysztof
Górski Lech
Jabłoński Bartosz
Kaniuka Tomasz
Karuc Maciej
Kowalski Mateusz
Krzywiec Rafał
Kubit Wojciech
Ludkiewicz Dawid
Manek Urszula
Nicz Robert
Olszewska Agata
Przewoźna Aneta
Pszczółkowski Jacek
Skalski Maciej
Symonajć Konrad
Sztramski Mirosław
Topa Ewelina
Wełnicki Rafał
Werner Krzysztof
Wileński Krzysztof
Zmysłowski Dariusz
Zubalski Michał

 

 


Klasa III G
Wychowawca: Ewa Kacprzak

Badura Joanna
Bednarczyk Marta
BienieK Krzysztof
Bożyczko Karolina
Buta Ilona
Cichocka Sandra
Ciesielska Dagmara
Dzierżak Monika
Francke Karolina
Giera Katarzyna
Jaworska Barbara
Karaś Piotr
Lebitko Joanna
Malinowski Kamil
Matusiak Karolina
Milko Anna
Młynik Adam
Podrażka Kamila
Reszka Paweł
Sawko  Marcin
Sędkowska Dagmara
Siemaszko Kamil
Stachniałek Paweł
Strojek Małgorzata
Topczewski Bartosz
Urniaż Dominika
Wegner Magda
Wicik Natalia
Wiśniewska Katarzyna
Wróblewska Ewelina

 

 

 


Klasa III H 
Wychowawca: Joanna Drzewiecka-Kozielska

Balcerzak Alicja
Bezuszko Adrian
Bogdanowski Marcin
Brajczewski Piotr
Czułowska Magdalena
Gajdzis Ilona
Grabowski Patryk
Grzegorzewska Karolina
Kaczmarczyk Edyta
Kamińska Katarzyna
Kasprzak Karolina
Lachowicz Mateusz
Łojewska Anna
Maciesza Marta
Markiewicz Anna
Matczak Marta
Mrozek Grzegorz
Nawrocki Dorian
Nowicka Anna
Pakoca Magdalena
Placek Mateusz
Rutkowska Ewa
Rytel Bartosz
Tham Agnieszka
Trzcińska Ilona
Wojciechowska Dagmara
Wojciechowska Elżbieta
Zieliński Rafał
Żurek Paulina

 

 


Klasa IV A  (profil ogólny– po szkole podstawowej)
Wychowawca: Agnieszka Tippe
      
Bajor Żaneta
Barcikowska Paulina
Chojnowski Łukasz
Czarniecka Kamila
Czepek Anna
Dzierlatka Natalia
Gorzkowska Karolina
Grzymowicz Paweł
Hołowczyc Karolina
Jackowska Magdalena
Karpińska Katarzyna
Kierc Sylwia
Kolinko Iga
Majkowska Ewelina
Olejnik Katarzyna
Rzątkiewicz Urszula
Siudziński Jakub
Sturlis Ewa
Wasilewski Marcin
Wąsowicz Marta
Wojciechowicz Kamil
Wojciechowska Ewa
Wołosewicz Rafał
Wyszyński Juliusz
Zalewski Karol
Zawadzki Piotr
Żywicki Kamil

2004

Klasa IV A
Bartczak Katarzyna
Bielska Aleksandra
Borkowska Ilona
Czerniewicz Natalia
Drężek  Aleksandra
Drzazga  Krzysztof
Frenszkowski Adam
Grabowska  Anna
Herasimowicz Lidia
Hnatkowska Małgorzata
Jędrzejak Anna
Karowiec Agnieszka
Kąkol Emilia
Kruk Milena
Kuczyńska Magdalena
Łukasik Małgorzata
Malczyk Rafał
Maszkowska  Kamila
Musiał Katarzyna
Ośko Krzysztof
Pawelczyk Marta
Pereszczako Kamila
Polkowska Małgorzata
Przewoźna Malwina
Pupel Katarzyna
Rzucidło Magdalena
Sobótka Eliza
Stadnicka Dorota
Szeliga Jadwiga
Szlachtowicz Anna
Szwarcewicz Katarzyna
Szymańska Katarzyna
Tyllo Jakub
Wierzchołowski Maciej
 


Klasa IV B
Chechłowska Barbara
Chojnowski Jacek
Dzienisik Marcela
Fiałkowska Katarzyna
Guga Tomasz
Jędrzejczak Anna
Kacprzykowski Maciej
Kaczkan Grzegorz
Kiłyk Anna
Kosewski Adam
Krawczyk Marlena
Lichtarowicz Ewa
Orciuch Jerzy
Podhorodecki Piotr
Równiak Anna
Rydel Kamil
Sadowska Monika
Smółka Maciej
Sojak Aleksandra
Stasieło Jarosław
Walkowski Łukasz
Wasilewska Emilia
Weber Andrzej
Wieremiej Bartosz
Zawadzki Krzysztof
 


Klasa IV C
 Chrzanowska Anna
Deszkiewicz Natalia
Faljewska Monika
Gremblewski Marek
Jankowska Aleksandra
Karolik Joanna
Kleczkowska Małgorzata
Kłujszo Michalina
Kotermańska Anna
Mackiewicz Aleksandra
Malinowska Elżbieta
Miller Monika
Ogonowski Grzegorz
Pątkowska Katarzyna
Pieńkosz Natalia
Piesak Anna
Rogowska Natalia
Róziecka Karolina
Sibińska Iwona
Sitarek Maciej
Sulikowska Katarzyna
Szatrawska Milena
Szymański Adrian
Uradzińska Katarzyna
Wasilewska Sabina
Werbowy Paweł
Wieczorek Marlena
Wieremiej Emilia


Klasa IV D
Bałdyga Agata
Dogoda Joanna
Dudko Anna
Folgiert Katarzyna
Gumkowska Urszula
Jendraszek Milena
Kolator Ewa
Komła Agnieszka
Korbuszewska Agnieszka
Kotowski Marcin
Martin Alicja
Miłogrodzka Agnieszka
Niemier Kamila
Pawłowska Katarzyna
Piekarska Ewelina
Piłat Kamil
Sienkiewicz Mariusz
Stankiewicz Monika
Symkowska Patrycja
Szczurek Katarzyna
Twardowska Marta
Zalewska Magdalena
Zdanowicz Jakub
Zwolińska Natalia
 


Klasa IV E
 Adamkowicz Katarzyna
Bakuła Magdalena
Banaszak Anna
Barczak Karolina
Bazyłyna Emilia
Beczak Agnieszka
Bohdanowicz Anna
Czerwińska Anna
Derbin Magdalena
Gasperowicz Piotr
Grudzińska Mira
Grzyb Natalia
Iwaniak Magdalena
Janowski Rafał
Kalisz Katarzyna
Kaniecka Paulina
Kosydar Marta
Langer Monika
Nowicka Magdalena
Orzeł Paweł
Orzoł Iwona
Pająski Grzegorz
Polakowska Agnieszka
Rucińska Joanna
Socha Barbara
Stackiewicz Eliza
Stolarewicz Agnieszka
Szatkowska Marta
Szoka Marta
Wasilewska Aleksandra
Wieczorek Iwona


Klasa IV F
Bednarczyk Aneta
Białas Iwona
Dzięcioł Joanna
Gawęda Karolina
Grossmann Malwina
Grygier Agnieszka
Kaczmarczyk Jolanta
Kamińska Sylwia
Kempski Tomasz
Klimaszewska Magdalena
Kozłowska Aneta
Kozłowska Anna
Królak Joanna
Kuzioła Magdalena
Lewandowska Katarzyna
Liweń Malwina
Majer Tomasz
Mazgal Adam
Pawlińska Marta
Pieńkowski Adam
Podolak Michał
Rybaczyk Sylwia
Tomaszewska Małgorzata
Urban Adam
Wachowska Agnieszka
Wernik Karolina
Wojciechowska Sylwia
Wojtkiewicz Justyna
Woliński Piotr
Zalewski Andrzej
Złakowska Natalia
 

 

Klasa IV G
Alicki Damian
Budny Michał
Cyrynowska Karolina
Czajka Justyna
Czyrska Monika
Dobrowolski Radosław
Dorosz Jakub
Falkowska Hanna
Gałązka Grzegorz
Jasińska Joanna
Kierul Agnieszka
Kordek Emilia
Musall Małgorzata
Muzyka Piotr
Pągowska Marcelina
Pęcak Aneta
Polak Magdalena
Pryśko Monika
Przywieczerski Jacek
Rupa Anna
Skowronek Małgorzata
Sokołowski Daniel
Szyćko Agnieszka
Szymańska Justyna
Tomaszewska Aleksandra
Wąsiewska Anna
Wojcicka Dorota
Zaorski Adam
Żółtańska Ewelina


Klasa IV H
Adamowicz Joanna
Banul Marzena
Bielińska Paulina
Binkis Katarzyna
Czarnota Sławomir
Dubiłowicz Paweł
Grabowska Monika
Grouss Daniel
Grouss Dawid
Kamińska Justyna
Knop Marcelina
Korneluk Kamil
Korzunowicz Jakub
Kowalczyk Dorota
Królczyk Lucjan
Ludwiczak Ariel
Makuch Arkadiusz
Michalak Anna
Okulewicz Bogusława
Olejnik Marta
Oleksy Ewelina
Olkowski Marek
Pałażej Justyna
Piekarz Maciej
Ruciński Marcin
Sosińska Magdalena

Więcej artykułów…

  1. 2003
  2. 2002
  3. 2001
  4. 2000
  5. 1999