1996

Klasa IV A
Bakun Ewa
Banaszek Karolina
Błaszkiewicz Monika
Brakoniecki Miłosz
Chalecka Monika
Chełstowska Dagmara
Chomiuk Magdalena
Gawron Małgorzata
Janka Agnieszka
Jurkiewicz Ewa
Kańczuga Agnieszka
Kiełbik Jerzy
Klimek Olga
Królczyk Anna
Leśkiewicz Rafał
Majewska Sylwia
Milewska Joanna
Miotk Anna
Pietrusiak Magdalena
Piotrowska Olga
Rudy Monika
Sobieska Joanna
Sokołowki Dawid
Stankiweicz Agnieszka
Subacz Joanna
Towarek Elżbieta
Wawirowicz Agnieszka
Wróblewska Maja
Zeltzer Katarzyna
Zemanowicz Marta
Ziętarska Monika
Zwierkowska Marta

Klasa IV B
Anuszewski Sebastian
Bałdyga Magdalena
Cieśniarski Przemysław
Czart Krzysztof
Diakowska Beata
Grudzień Judyta
Jankowska Ewa
Karzel Michał
Konieczka Klaudiusz
Kowalska Magdalena
Kozłowska Aleksandra
Kuberska Jolanta
Meller Agnieszka
Nowak Jan
Piekarska Marta
Rostek Marzena
Skrobek Monika
Wiejak Ewa
Zajączkowka Monika
Zysk Maciej

Klasa IV C
Bogus Dorota
Bryczkowska Agnieszka
Czech Ilona
Dominikowska Barbara
Gajko Magdalena
Gernat Monika
Gonkiewicz Anna
Hajduczenia Anna
Hanas Igor
Jelińska Joanna
Jelska Aneta
Karpiński Bartosz
Karska Małgorzata
Lubowiecki Andrzej
Maszczak Anna
Ochman Izabela
Piekarska Joanna
Ratuszna Katarzyna
Romanow Marcin
Rudnicka Magdalena
Sołtysiak Sylwia
Stypułkowska Marta
Szczepańska Anna
Wazio Małgorzata
Zabłocka Lidia

Klasa IV D
Bogacka Małgorzata
Brzozowska Katarzyna
Czyszek Iwona
Downarowicz Agnieszka
Dyrka Agnieszka
Endler Marta
Gabor Joanna
Geremek Sylwia
Gruszewska Iwona
Januszewska Magdalena
Jaworska Krystyna
Kosmowski Sebastian
Kowalska Dorota
Krawczyk Jowita
Kuklińska Agnieszka
Kurowski Marcin
Lorenz Anna
Lorenz Małgorzata
Majkowska Joanna
Maksymowicz Iwona
Nieradko Joanna
Osinska Katarzyna
Ostrowski Maciej
Przytuła Aleksandra
Puścian Agata
Ratajczyk Anna
Rytlewska Izabela
Sidorowicz Katarzyna
Siemińska Izabela
Smolik Barbara
Stasiak Katarzyna
Szaranowska Monika
Ulińska Barbara

Klasa IV E
Adamczyk Agnieszka
Barzdo Maciej
Brodowski Daniel
Chmielewska Marta
Dąbrowski Marcin
Dziekiewicz Justyna
Gajewska Anna
Gołota Marta
Grabowska Lidia
Grzesiak Paweł
Idziak Joanna
Kaźmierczyk Dorota
Kubiak Monika
Kuczyńska Iwona
Lewandowska Anna
Mirski Rafał
Orzechowska Natalia
Piórkowski Mariusz
Rawska Małgorzata
Rymarowicz Aneta
Rzeczkowska Agata
Samul Monika
Spychała Joanna
Szczepkowska Julita
Szulc Marcin
Tekielska Marta
Turbaczewska Izabela
Urbanowicz Jakub
Zielińska Krystyna
Żuber Kinga
Żuk Marcin
Żurek Katarzyna
Żywicka Marta

Klasa IV F
Biesiekierska Marta
Dufrat Dorota
Gadomska Katarzyna
Głodowska Elżbieta
Jagiełło Katarzyna
Kitkowska Magdalena
Kucharska Justyna
Litarowicz Anna
Maliga Anna
Stasio Urszula
Suwalski Krzysztof
Szymuś Katarzyna
Tyszka Łukasz
Wasylów Eliza
Woźniczka Monika
Wójcik Aneta
Zawadzki Kamil
Zedlewska Anna

Klasa IV G
Andrzejczyk Marta
Arciszewska Karolina
Dubiecka Kamila
Gołowacz Monika
Grochowalski Damian
Kossakiewicz Ewelina
Kurgan Marcin
Lawręc Andrzej
Majzych Lidia
Miechalak Julia
Musiałek Paweł
Pajerski Konrad
Radkowska Małgorzata
Rąkowska Marta
Rusak Joanna
Sawicka Katarzyna
Siedlecka Dorota
Smolińska Agnieszka
Smolnik Anna
Sobolewska Jolanta
Szczyrba Małgorzata
Szewczyk Beata
Wolińska Joanna
Wysocki Mariusz
Zakrzewska Teresa
Zaleski Tomasz
Zalewska Małgorzata

Klasa IV H
Agatowska Joanna
Bąk Magdalena
Borkowska Joanna
Chyżyński Tomasz
Cipior Małgorzata
Domagała Małgorzata
Drzewiecka Sylwia
Glinka Agnieszka
Glinka Joanna
Golińska Magdalena
Gołaszewska Monika
Gołębiowska Wioletta
Jankowski Michał
Jaskólska Agnieszka
Koksa Agnieszka
Kowalska Monika
Kozak Tomasz
Kucharzewska Karolina
Kulesza Katarzyna
Leszczyński Paweł
Leszczyński Piotr
Mówińska Anna
Pankiewicz Monika
Rzadkowska Aleksandra
Skłodowska Joanna
Szukiewicz Maciej
Walczak Katarzyna
Wesołowska Magdalena