1997

Klasa IV A
Akińcza Marta
Borysiak Beata
Chmielewski Damian
Foroloński Radosław
Gawron Justyna
Hepner Aleksander
Janowska Emilia
Karmowska Olga
Kościuk Elżbieta
Łutowicz Agata
Malenda Radomił
Morchal Martyna
Mordas Monika
Olechnowicz Marta
Piątkowska Justyna
Rybak Grażyna
Siennicka Monika
Szałkowska Patrycja
Śliwa Dorota
Targosz Joanna
Troszczyńska Joanna
Wawrzyniuk Magdalena
Widuto Agnieszka
Wożniakowska Beata
Zarębski Maciej

Klasa IV B
Aleksiejczuk Iwona
Czuba Małgorzata
Dąbkowska Agnieszka
Domańska Julita
Gołota Małgorzata
Krzykowska Monika
Marciniak Małgorzata
Mazgal Anna
Miezian Katarzyna
Moszczyńska Inga
Mydło Mariusz
Myszko Jacek
Panasiewicz Anna
Paździorko Radosław
Radaszewska Dominika
Rulka Kinga
Rytczak Maciej
Skrzypacz Weronika
Szepietowski Maciej
Ślaski Marcin
Topolska Aneta
Tyc Magdalena
Winczura Agata
Zembrzuska Alicja

Klasa IV C
Adamiuk Paweł
Andruszkiewicz Damian
Antoniuk Magdalena
Chodźko Małgorzata
Choińska Joanna
Dusza Zofia
Golonka Jacek
Gołaszewski Paweł
Grabowski Andrzej
Hnatowska Sylwia
Hojda Joanna
Jankowski Kamil
Kantowicz Monika
Karczewski Marcin
Karpiński Piotr
Kłujszo Beata
Kolendo Adam
Kukla Alicja
Lubiejewski Paweł
Maszlanka Magdalena
Mazur Jarosław
Paruszto Piotr
Patalas Adriana
Rudy Katarzyna
Smykowski Rafał
Sołtysiak Dominik
Tymińska Karolina
Żołnowski Mariusz

Klasa IV D
Bielowska Joanna
Borkowska Anna
Brzozowski Jacek
Chęcińska Marta
Dajnowiec Elżbieta
Dajnowiec Szymon
Dąbrowski Bartosz
Dowgird Adam
Drabowicz Dorota
Falkowski Aleksander
Kadysz Sylwia
Ługowski Arkadiusz
Malarkiewicz Janusz
Masłowska Anna
Olender Maciej
Panfiłow Marcin
Pierzycki Tomasz
Rosińska Kamila
Rozwadowski Sebastian
Skrzypkowska Anna
Sułek Mirosława
Szymczak Aleksandra
Wagner Paweł
Węgrodzki Paweł
Załęska Agnieszka
Zych Magdalena
Żebrowska Anna

Klasa IV E
Batkowska Magdalena
Bigaś Magdalena
Bogdanowicz Tomasz
Brodowski Daniel
Deptuła Małgorzata
Gilun Przemysław
Jończyk Izabela
Kędzierska Ewa
Kopacz Katarzyna
Kotwica Paweł
Krakowska Magdalena
Ludwichowska Anna
Makowski Artur
Morawiec Michał
Niedbalska Alicja
Nowak Julia
Onichimowski Filip
Parfianowicz Ewa
Peluch Żaneta
Pepłowska Małgorzata
Pierechod Marcin
Pietrzak Adam
Radzikowska Anna
Raś Małgorzata
Szelągowska Magdalena
Turek Sylwia
Weronko Beata
Wieczorek Monika

Klasa IV F
Andrzejewska Izabela
Ciesielska Marta
Cwiklińska Beata
Drozdowska Magdalena
Gajownik Bartosz
Gębicki Paweł
Godlewska Małgorzata
Jakubowska Sylwia
Jodko Barbara
Kasprzycka Anna
Kita Henryk
Krasowska Aleksandra
Kwiatkowska Agnieszka
Kwiatkowski Michał
Łosiewicz Aneta
Macuta Kalina
Pałżewicz Małgorzata
Pietrukaniec Izabela
Poźniak Justyna
Stalarczyk Karina
Stemplin Anna
Szczeszak Agata
Szukiewicz Maciej
Szurgot Michał
Szymaniak Tomasz
Wądołowski Marcin
Wiśniewska Anna
Wojciechowska Monika
Woźniak Izabela

Klasa IV G
Adamkiewicz Anna
Aleksandrowska Ewa
Bejga Krzysztof
Błaszczak Marta
Cygan Grzegorz
Fuszara Agnieszka
Grygiel Katarzyna
Jaskulska Magdalena
Kaczorek Małgorzata
Kędzior Małgorzata
Kowalczyk Ewa
Lasota Urszula
Łagun Aleksandra
Łangowska Monika
Michalak Anna
Orzoł Joanna
Piórkowska Małgorzata
Piskorski Leszek
Rembiszewska Sylwia
Szik Dorota
Świątecki Mateusz
Świerszcz Anna
Taperek Katarzyna
Wąworek Michał
Zawadzka Beata

Klasa IV H
Bobij Julita
Bojarska Julia
Dostatni Paweł
Gałęziewska Anna
Grabowska Monika
Hine Małgorzata
Jończyk Jadwiga
Markowska Agnieszka
Osełkowska Anna
Plucińska Ewelina
Płoński Marcin
Rudnicka Anna
Sawicki Maciej
Sereda Sylwia
Szczyrba Michał
Szyłańska Anna
Wytrykowska Jolanta
Zakszewska Ewa
Żurek Piotr

Klasa IV I
Banaszek Julia
Bieniecka Małgorzata
Bormańska Sylwia
Byks Marcin
Chudzio Bartosz
Czurak Iwona
Czyż Kamil
Dobrzeniecka Wioletta
Domagała Małgorzata
Dudzińska Kamila
Dziedzicki Adam
Gadomska Aleksandra
Gołgowski Michał
Górska Marzena
Grzybowska Lilla
Gutkowska Katarzyna
Human Joanna
Ilkiewicz Marta
Kowalewska Anna
Marynowska Małgorzata
Miehno Marta
Oklińska Katarzyna
Piechocka Paulina
Ratajczak Aleksandra
Serowik Sylwia
Sieniowski Radosław
Słowik Anna
Suszek Magdalena
Śliwińska Agnieszka
Tabaka Edyta
Tomkiewicz Małgorzata
Waszkiewicz Agnieszka
Zambrzycka Joanna

Klasa IV J
Abramczuk Jakub
Borkowski Bartosz
Ciereszko Magdalena
Dembkowski Paweł
Długaszek Łukasz
Fiedorowicz Ewa
Gronek Iwona
Jankowski Piotr
Juryło Agnieszka
Kolender Aleksandra
Kowalewska Beata
Krakowska Anna
Majłun Agnieszka
Myszka Marek
Naruszewicz Anna
Pantak Maciej
Pawlak Bartosz
Rogulska Agnieszka
Rybak Aneta
Rybicka Magdalena
Rymsza Sylwia
Sender Anna
Słomińska Katarzyna
Stankiewicz Grzegorz
Szapiel Anna
Szczepkowska Dorota
Wasilewska Katarzyna
Ważna Małgorzata
Żmijewska Magdalena