1998

Klasa IV A
Bieniaszewska Joanna
Bobiński Marcin
Daszewski Jacek
Dybiec Anna
Falkowska Agnieszka
Jankowski Maciej
Kardaś Justyna
Kosińska Zofia
Krupa Katarzyna
Krzyżaniak Aleksandra
Lisiecki Sławomir
Maciejewska Marlena
Marchiel Ewa
Młodziankowska Magdalena
Muzińska Katarzyna
Nierychlewski Krzysztof
Orzechowska Magdalena
Ostrowski Wiesław
Płaszczyńska Sylwia
Pupel Paulina
Romański Paweł
Semczyszyn Katarzyna
Sieńko Małgorzata
Swyd Radosław
Tomaszewski Maciej
Wiśniewska Izabela
Wołejko Magdalena

Klasa IV B
Barczewska Joanna
Czart Małgorzata
Drzał Aleksandra
Dudko Katarzyna
Dziubiński Arkadiusz
Ewertowski Krzysztof
Falkowska Magdalena
Jakubowska Olga
Jakubowski Jakub
Kowalska Agnieszka
Kwas Mariusz
Mordas Marcin
Ornatowski Remigiusz
Pepłowski Tomasz
Rozumowicz Igor
Siwczak Paweł
Struczyk Szczepan
Szczerbicz Michał
Torebko Anna
Wojtowicz Karina
Wyszkowska Joanna

Klasa IV C
Barska Magdalena
Borkowski Maciej
Brzosko Agnieszka
Chilarska Małgorzata
Chojnowski Błażej
Gajkowski Mariusz
Galińska Agata
Giedrys Grzegorz
Gierba Aleksander
Gubicz Marek
Jabłonowski Patryk
Jarkowska Agnieszka
Kamińska Aleksandra
Kubińska Izabela
Kurowska Agnieszka
Makutunowicz Katarzyna
Pacewicz Magdalena
Plis Anna
Roznerski Grzegorz
Rucińska Alicja
Rutkowski Paweł
Sorczyński Krzysztof
Szymański Szymon
Tuzimek Piotr
Tyllo Jan
Wierchowicz Anna
Wyszkowski Dominik

Klasa IV D
Agopsowicz Natalia
Borsuk Paweł
Cieślińska Anna
Daniszewski Piotr
Gąsowska Katarzyna
Głodowska Irena
Jasiński Piotr
Jasiulewicz Aleksandra
Kalkowski Patryk
Kamiński Michał
Karpicz Justyna
Kiel Monika
Kopczyńska Dorota
Koselska Monika
Kostyk Grzegorz
Kucharski Radosław
Maszczak Kamila
Moszczyńska Małgorzata
Piłat Sylwia
Sawa Anna
Sonczyk Blanka
Staszewski Marcin
Szeląg Julita
Szpendowski Marek
Sztrall Małgorzata
Trybulska Karina
Turowska Agnieszka
Urban Rafał
Wiszniewska Jolanta
Woźniak Ewa
Zacharzewska Ewelina
Zaniewska Agnieszka
Żadziłko Barbara
Żadziłko Katarzyna

Klasa IV E
Bladowska Marta
Domagała Katarzyna
Gnat Kamila
Hartung Małgorzata
Hinc Beata
Hinzmann Marta
Jakubowski Piotr
Klamka Marta
Koronkiewicz Izabela
Małkowski Marcin
Marzec Anna
Raszkiewicz Agata
Rosłoniec Kamila
Uścinowicz Rafał
Wółkowski Paweł
Wytrykowska Anna
Zaborniak Katarzyna
Zaleska Marta
Żokowska Anna
Żurek Jakub

Klasa IV F
Błudzień Joanna
Christa Rafał
Draszewska Magdalena
Głowienka Joanna
Górecka Emilia
Juchniewicz Magdalena
Karwowska Joanna
Kozdrowska Anna
Królik Bartosz
Kuczkowski Michał
Kuriata Robert
Leonowicz Barbara
Łączkowski Adrian
Marciniak Laura
Ośko Tomasz
Pawlak Michał
Pochmara Sylwia
Sieńko Anna
Sosnowska Anna
Staszewski Adam
Suświłło Jan
Szoka Emilia
Szwejkowska Monika
Szymczyk Michał
Śleszyński Jacek
Świątkowski Andrzej
Tatol Katarzyna
Tobolska Katarzyna
Tomaszewska Adriana
Wojarska Katarzyna
Woźniak Izabela
Wróbel Anna
Zawiślińska Ewa