1999

Klasa IV A
Bernat Joanna
Buczyński Szymon
Chmielewska Alicja
Chruślińska Donata
Ciemińska Justyna 
Gutrowska Agnieszka
Janocha Barbara
Kieżun Piotr
Leńczuk Laura
Lis Aleksandra
Lorych Sylwia
Luśna Aurelia
Magnuszewska Agnieszka
Niemyjska Patrycja
Olszewska Wioletta
Perlik Anna
Podgórski Jacek
Półtorak Aleksandra
Ruszkowska Magdalena
Sałacińska Anna
Sielatycki Grzegorz
Tomaszewicz Marta
Wikieł Aleksandra
Wilczek Anna

Klasa IV B
Bakuła Karolina
Bęczek Patrycja
Borkowska Justyna
Cróścikowska Magdalena
Dawidowicz Dorota
Groszek Joanna
Jary Adam
Kaczyńska Maja
Łazowska Marta
Misior Marcin
Panfiłow Marek
Parzych Joanna
Patalas Ewa
Pauba Łukasz
Pietkiewicz Andrzej
Poterała Aleksandra
Soroka Patrycja
Szablewska Diana
Szewczyk Robert
Szymańska Aleksandra
Tabęcki Piotr
Tuchowska Anna
Walinowicz Radosław
Wysocki Radosław
Zmysłowski Marcin

Klasa IV C
Bartnik Joanna
Brzozowska Aleksandra
Czapko Anna
Czepułkowski Piotr
Dramińska Karolina
Gąsowska Katarzyna
Glabas Ewa
Górski Jarosław
Kamińska Anna
Kowalczyk Bożena
Krześlak Marta
Kurpiewska Małgorzata
Kwitkowska Justyna
Malinowska Katarzyna
Mrówczyński Filip
Okońska Aleksandra
Oleszczyk Lidia
Oponowicz Andrzej
Racław Agata
Rajs Marta
Rup Krzysztof
Rybus Łukasz
Ryżejko Michał
Sawielka Magdalena
Strzelecki Janusz
Szczyglińska Agnieszka
Tomczyk Agnieszka
Tymecka Milena
Zawadzki Radosław
Żabińska Anna

Klasa IV D
Bańkowska Aleksandra
Bartkowska Paulina
Biadun Natalia
Bielska Beata
Bogacka Agnieszka
Bogacz Ireneusz
Bogdanowicz Alicja
Borkowska Swietłana
Bukowska Anna
Kopytowska Justyna
Kurs Magdalena
Laniewska Marta
Matyjasek Marta
Miećko Małgorzata
Nazarowicz Marta
Orłowski Jacek
Pietkiewicz Aleksandra
Robaczewska Agata
Samulewicz Dominika
Stegienko Katarzyna
Szczepkowska Ewa
Sztąberska Aleksandra
Szymańska Joanna
Urbańska Aleksandra
Walo Donata
Ziemak Aleksandra

Klasa IV E
Boroń Beata
Cieśliński Michał
Florek Maja
Frąckiewicz Magdalena
Gębala Katarzyna
Grabowska Magdalena
Jasińska Karolina
Jasińska Monika
Kochanowska Agnieszka
Kowalewska Anna
Kuźmicka Magdalena
Litwin Danuta
Maciejewski Marek
Maciuk Radosław
Nazarewicz Alicja
Ostrouch Marcin
Pierożek Agnieszka
Pirogowicz Aleksandra
Piszewska Joanna
Połowniak Anna
Powałka Anna
Puchaczewska Olga
Rosłoniec Magdalena
Sadowska Sylwia
Sonczyk Kamila
Szeklicki Konrad
Szemiel Agnieszka
Szulc Bartosz
Zakrzewska Agata
Zasłona Marta
Zduńczyk Izabela

Klasa IV F
Andruszkiewicz Adrian
Bałdyga Małgorzata 
Buchowska Izabela
Dąbrowski Radosław
Gorczycka Anna
Gruszewska Marta
Hosaja Paulina
Jastrząb Agnieszka
Kenig Sylwia
Kucharzewska Alicja
Kuźniak Agnieszka
Kuźniak Michał
Kwiatkowska Jolanta
Lenkiewicz Marta
Łopiński Przemysław
Łożyński Miłosz
Maleszka Małgorzata
Malinowska Katarzyna
Marek Tomasz
Osowska Kamilla
Pasiuk Ewa
Piotrowski Marek
Podgórska Dorota
Poniatowski Arkadiusz
Radziuk Agnieszka
Rosłaniec Dorota
Siwińska Joanna
Sonczyk Karolina
Stankiewicz Paweł
Szewczyk Adam
Śliwińska Magdalena
Wernik Rafał
Wojcieska Magdalena
Zabłocka Katarzyna
Żbikowska Diana