2000

Klasa IV A
Buczyński Szymon
Bukwaś Marta
Cudzewicz Magdalena
Czechowska Dorota
Dobrzyń Emilia
Dziewulska Marta
Fafiński Łukasz
Górniak Łukasz
Kadelski Remigiusz
Kawecka Wioletta
Klimiuk Justyna
Klukowska Izabela
Mielnicka Marta
Mierzwińska Anna
Nowakowski Michał
Nowel Marta
Podgórska Agnieszka
Poll Monika
Puszkiewicz Dagmara
Sączawa Ewa
Siedlecka Jolanta
Stanisławska Małgorzata
Stypułkowska Iwona
Szablewski Łukasz
Śmiech Marzena
Zaremba Małgorzata

Klasa IV B
Barszcz Joanna
Bryl Dominika
Cierzyński Piotr
Ciostek Beata
Dobkowski Kamil
Dudko Jacek
Gasperowicz Urszula
Jankowski Michał
Kaczmarczyk Agnieszka
Kamiński Piotr
Kwiatkowski Łukasz
Mazurek Adrianna
Miłosz Maciej
Pirogowicz Barbara
Płatek Katarzyna
Półtorak Bartłomiej
Raś Wojciech
Sokolski Tomasz
Soroka Milena
Szostak Dorota
Świniarska Urszula
Tomaszewska Aleksandra
Walenciak Kamila
Wierszyłło Anna
Wilk Grzegorz
Wojtacki Emil
Zajączkowska Urszula

Klasa IV C
Badziąg Agnieszka
Cielecka Magdalena
Czaplicka Justyna
Gębski Rafał
Głąb Monika
Gomoła Łukasz
Harajda Adam
Jeznach Małgorzata
Karczewska Agnieszka
Krajewska Agnieszka
Kukla Joanna
Kwaśniewska Dorota
Lipka Agnieszka
Mazuchowska Julia
Nidzgorska Anna
Rutkowska Katarzyna
Szatrawska Izabela
Sznajder Izabela
Tereszkiewicz Ewa
Tomasik Paulina
Tomaszewska Katarzyna
Urban Aneta
Wółkowska Aleksandra
Wółkowska Emilia

Klasa IV D
Drewnowska Katarzyna
Franusz Anna
Gedroyć Natalia
Jędrzejewska Agnieszka
Kaczmarczyk Joanna
Karnacewisz Anna
Kołodziejczyk Grzegorz
Krupa Marta
Lada Joanna
Lasek Katarzyna
Nowak Katarzyna
Pająkowski Tomasz
Radew Maria
Sierzputowska Alicja
Szulia Eliza
Śniadecki Bartosz
Tołścik Anna
Troszczyńska Monika
Unruch Anna
Urbański Paweł
Wantoch-Rekowski Łukasz
Witkiewicz Jacek
Zyśk Justyna

Klasa IV E
Biesek Łukasz
Ciecierska Anna
Danieluk Adrianna
Danilewicz Justyna
Derda Robert
Dobrowolski Krzysztof
Glińska Agnieszka
Góralczyk Marta
Górzyńska Agnieszka
Jasińska Hanna
Kłoczewski Łukasz
Kowalewska Joanna
Krajewski Adam
Mydło Urszula
Opiela Izabela
Osowska Małgorzata
Polak Katarzyna
Powarunas Ewa
Powązka Jakub
Romańska Małgorzata
Sadowa Daria
Socha Piotr
Sokołowska Ewa
Szczepowska Anna
Szuszkiewisz Kamil
Tunkiewicz Marcin
Tunowska Dagmara
Warmiński Grzegorz
Warzocha Magda
Wąsowicz Michał
Zapadka Izabela
Żuk Adam

Klasa IV F
Głowienka Izabela
Gnyszka Magdalena
Góralska Anna
Gruszko Alicja
Haniewicz Aleksandra
Jaskulska Maria
Krawczuk Marta
Kuczewski Marcin
Lubiejewski Marcin
Makarewicz Marta
Maroń Anna
Mierzejewska Julita
Młodawska Agnieszka
Nowak Karolina
Nydzyński Łukasz
Organowska Paulina
Osik Katarzyna
Ostrowska Anna
Penkacik Daniel
Pniewski Dariusz
Podwojewska Joanna
Poniatowski Arkadiusz
Rawa Marzena
Smółka Jacek
Socha Weronika
Szymanowska Aleksandra
Ślesicka Marta
Wójcik Katarzyna
Wroński Piotr