2001

Klasa IV A
Akincza Urszula
Bała Marcin
Biała Małgorzata
Błaszkowska Paulina
Czerpak Dorota
Dębski Damian
Górzna Ewa
Jastrzębska Agnieszka
Jaworska Urszula
Kalisz Friedrich Paulina
Kazio Agata
Kuczyński Bartosz
Lasmanowicz Beata
Łapińska Magdalena
Makówka Roksana
Malinowski Marcin
Manek Bogumiła
Mikulak Magdalena
Muzińska Małgorzata
Mysłowska Liliana
Pawlak Beata
Pietruszczak Anna
Sobiela Artur
Staniaszek Karolina
Stanilewicz Joanna
Suchodolska Aleksandra
Szczepkowska Katarzyna
Szeszkowska Anna
Szpindor Marta
Wieliczko Sylwia
Winnicki Paweł
Żulczyk Jakub

 

Klasa IV B
Burydło Grzegorz
Ciecierski Arkadiusz
Hajnysz Joanna
Jakubowski Kamil
Kończyk Patryk
Kudyba Marta
Lichtarowicz Anna
Łaźniak Paulina
Łutowicz Rafał
Mazuchowski Filip
Michalik Monika
Miłaszewski Adam
Obrębska Iwona
Oklak Łukasz
Orzechowski Jan
Pankowska Karolina
Pawlikowska Agnieszka
Paździerko Magda
Reluga Karolina
Rudź Kamila
Stankiewicz Łukasz
Szaflicka Marta
Szuba Marta
Tański Konrad
Walkowski Szymon
Walo Magdalena
Wierciszewski Marek
Zarębski Marcin
Zdrodowski Maciej
Żelechowska Agnieszka

 

Klasa IV C
Alicka Sylwia
Bernat Marta
Borys Dawid
Bożek Anna
Bubacz Wiktoria
Długokęcka Agnieszka
Fierkowicz Anna
Januszkiewicz Anna
Kałwianiec Mariusz
Kobylewska Marzena
Korendo Maria
Kozłowski Marek
Kwaśniewicz Magdalena
Łabanowska Edyta
Maroń Monika
Mierzwińska Ewa
Naworska Małgorzata
Nowak Monika
Omilian Małgorzata
Pacewicz Anna
Pastorczyk Katarzyna
Pędzińska Patrycja
Pilarska Dorota
Sawczuk Joanna
Sekunda Anna
Szczurowska Ewa
Szelągowska Ewa
Szostak Agata
Wierzchołowski Grzegorz
Wilczewska Anna
Wojtowiak Urszula

 

Klasa IV D
Babiarz Emila
Bazyluk Eliza
Brzostowska Marta
Czarnecka Marlena
Dymarczyk Cezary
Głaz Kamila
Gnatowska Anna
Hryckiewicz Łukasz
Jaksina Wojciech
Jakubowicz Dagmara
Januszewski Filip
Kapuścińska Magdalena
Kochan-Rogoża Patryk
Kornaszewska Małgorzata
Kostyk Katarzyna
Lis Piotr
Maleszka Sylwia
Maza Katarzyna
Mątwicki Michał
Mularczyk Marcelina
Nałęcz Radosław
Nowosad Anna
Pakulski Andrzej
Parulski Jakub
Podbielska Urszula
Sasiu Piotr
Skwierawski Adam
Starzyńska Dorota
Szołna Alicja
Szwajkowska Jolanta
Szynańska Agnieszka

 

Klasa IV E
Bądaruk Daniel
Fidrych Radosław
Góralczyk Anna
Habedanek Katarzyna
Jae Aleksandra
Jaskulska Bogumiła
Jaworski Grzegorz
Kociuba Michał
Okliński Michał
Orzoł Małgorzata
Porczyńska Karolina
Pszenna Anna
Remisiewicz Karolina
Sietczyńska Joanna
Truszkowski Jacek
Waszczyszyn Urszula
Wójtowicz Marta
Zawadzka Justyna

 

Klasa IV F
Brumirska Anna
Dybiec Ewa
Glabas Jan
Grabowska Karolina
Gruszecka Agnieszka
Jałtuszewska Anna
Kaługa Izabela
Klimiuk Joanna
Koblańska Katarzyna
Kozłowska Paulina
Lasiuk Katarzyna
Lendzion Monika
Łukaszuk Dorota
Oberbek Leszek
Oleksiak Anna
Pauba Monika
Perkowska Karolina
Popko Mariola
Skutyńska Adriana
Spirydowicz Joanna
Stankiewicz Aleksandra
Stępkowska Anna
Sulieh Wojciech
Sztramski Aleksander
Wysocka Alicja
Wytrążek Paweł
Ziółkowska Olga
Zwiernik Izabela
Żółtowska Milena