2002

Klasa IV A
Bonikowska Anna
Ciszak Paweł
Cygan Magdalena
Dulczewski Piotr
Głowienka Katarzyna
Gontarz Teresa
Jakubek Łukasz
Jurga Anna
Kaczmarczyk Piotr
Korczyńska Marta
Kulas Piotr
Lachowicz Tomasz
Leszczyńska Marlena
Lewczuk Jacek
Manicz Małgorzata
Mątwicka Aleksandra
Niemyjska Monika
Nowacki Piotr
Olejczuk Anna
Olszewska Karolina
Orszewska Anna
Piórek Magdalena
Polkowska Dorota
Popławska Agnieszka
Rogowska Edyta
Sadowa Beata
Siedlikowska Aleksandra
Styczyńska Kinga
Szczyrba Magdalena
Szydywar Katarzyna
Ścigler Justyna
Ziółkowska Małgorzata

 

Klasa IV B
Bieliński Andrzej
Dąbkowska Sylwia
Gruszewska Aleksandra
Kieżun Grzegorz
Kisyk Iwona
Klimiuk Paweł
Kurzyńska Anna
Orciuch Marek
Pawliński Jakub
Pątkowski Krzysztof
Podsiadły Małgorzata
Powarunas Maciej
Strzelec Przemysław
Szulborska Angelika
Szuniewicz Aleksandra
Szymański Łukasz
Urban Małgorzata
Urban Monika
Wesołek Urszula
Włodarczyk Anna
Wróbel Aleksandra
Wróbel Marek
Zarębska Edyta

 

Klasa IV C
Bogusławski Marek
Chudzicki Robert
Drążczyk Maciej
Frąckiewicz Ewelina
Glińska Karolina
Hajdukiewicz Dorota
Janicki Marek
Kaczmarczyk Anna
Kowalska Aldona
Lemański Piotr
Łastowiecka Kamila
Maksymowicz Karolina
Marcinkowska Martyna
Nadolski Mariusz
Panikowski Tomasz
Pawlik-Gwozdecki Michał
Pszeniczna Katarzyna
Skinder Aleksandra
Sosnowska Irena
Szulc Katarzyna
Szulc Paweł
Szulc Piotr
Śniadecka Magdalena
Towarek Anna
Tucholska Anna
Wachtelberg Marek
Woźniak Izabela

 

Klasa IV D
Chrzanowska Lena
Cybulska Magdalena
Czyszkiewicz Jolanta
Domalewska Marta
Dowgielewicz Grzegorz
Dudarewicz Elżbieta
Gajewska Aleksandra
Ignasiewicz Kamila
Irek Katarzyna
Kozłowska Anna
Kraszewski Michał
Kubiński Maciej
Kwaśniewski Dariusz
Litwin Alicja
Maconko Anna
Marozas Maria
Martenczuk Kamil
Michalik Aneta
Michalska Magdalena
Milnerowicz Jan
Minkiewicz Joanna
Mirska Aneta
Ołdziejewska Aneta
Pieślak Karolina
Skwarcewicz Michał
Smolak Anna
Stopińska Iwona
Storoniańska Ewelina
Szeszkowska Beata
Wasilkowska Beata
Wiśniewska Magdalena
Wojciechowska Aleksandra

 

Klasa IV E
Alberska Aleksandra
Belska Urszula
Binkul Anna
Czelakowska Karolina
ćwiek Anna
Grześkiewicz Aleksandra
Hoffman Marta
Kieżun Jacek
Kostrzewa Alicja
Krajewska Karolina
Kwaśniak Agata
Langowska Karolina
Łobocki Wojciech
Michalik Sebastian
Piecha Michał
Rudziński Marcin
Ryfka Marzena
Sadowska Michalina
Sawko Magdalena
Walinowicz Monika
Waszczuk Małgorzata
Wiatrow Agnieszka
Włoch Teresa
Zuchowicz Aneta

 

Klasa IV F
Aleksandrowicz Monika
Bancewicz Agnieszka
Buczkiewicz Magdalena
Dędza Karolina
Ejsmond Anna
Hinz Justyna
Jastrzębska Helena
Jastrzębski Paweł
Kleszczyński Jacek
Kocenko Marta
Kowalska Aleksandra
Kozak Izabela
Łazor Paulina
Margol Izabela
Mroczkowski Artur
Nowicka Monika
Pliskowska Marta
Starczewski Maciej
Starowicz Maria
Subczyńska Anna
Światowski Łukasz
Wilczek Paulina
Woźnowska Agnieszka
Zubelewicz Marta