2003

Klasa IV A
Bachmura Marta
Biedrzycka Karolina
Błaszczak Monika
Brzozowska Agata
Drozd Ilona
Granuszewska Natalia
Hapunik Marta
Kadziewicz Agata
Królikowska Kalina
Krupińska Anna
Kurek Małgorzata
Lizak Paulina
Masłowska Ewa
Matułajtis Dominika
Michaluk Mata
Mrozowska Agata
Olik Justyna
Orłowski Przemysław
Ostrowska Magdalena
Piekarska Alina
Przepierowski Marcin
Redźko Paweł
Sarbak Ewa
Stempniak Agnieszka
Szewczyk Dominika
Tomaszewicz Karolina

 

Klasa IV B 
Aksamitowska Kamila
Balwa Błażej
Batkowski Łukasz
Bodzioch Magdalena
Bogdanowicz Barbara
Bryniarski Marcin
Buchowski Maciej
Daniluk Maja
Gasewicz Michał
Gączkowska Katarzyna
Iszkiewicz Izabela
Jabłońska Anna
Jakubowska Barbara
Jaszczuk Ewa
Jaszczułt Piotr
Kończyk Jakub
Kosiński Piotr
Krusaczyk Paweł
Leszczyński Jacek
Maksymowicz Piotr
Malczyk Radosław
Nowik Agnieszka
Orzechowska Barbara
Patrosz Piotr
Piekarski Cezary
Płonka Aleksander
Rutkowski Janusz
Sobczak Paweł
Syruć Krzysztof
Tomasik Marta
Torebko Marta
Wolniakowaka Anna

 
Klasa IV C
Bąk Małgorzata
Bendorf-Bundorf Maciej
Biadoń Magdalena
Biedrzycka Monika
Bihuń Joanna
Borkowska Kamila
Buczkiewicz Katarzyna
Cecot Błażej
Chojnowska Marzena
ćwir Maciej
Dębska Anna
Fidrych Urszula
Gieryk Małgorzata
Godlewski Marcin
Grzegorska Jolanta
Janke Natalia
Krzynówek Agnieszka
Morawiec Anna
Nakielska Magdalena
Nasiadka Magdalena
Okorska Marlena
Pawlaszek Paulina
Piątkowska Dominika
Rauhut Ewelina
Runke Rafał
Salata Małgorzata
Saniewska Adriana
Sawicka Milena
Szmejchel Magdalena
Talmon Agnieszka
Zwolińska Karolina

 

Klasa IV D
Akus Anna
Butojło Justyna
Chilarska Dorota
Cybuch Agnieszka
Czubkowski Sebastian
Długosz Joanna
Falkowska Joanna
Figurska Anna
Gutowska Beata
Kuleta Ilona
Leńska Marta
Lubiak Magdalena
Łopatka Magdalena
Mickiewicz Ewelina
Milczwski Jarosław
Milewicz Adam
Nagraba Krystyna
Piotrowska Ewa
Pszeniczna Karolina
Radzik Karolina
Rudź Paulina
Rzetelaks Monika
Sawicka Agnieszka
Skruczyńka Aneta
Skrzypkowska Ewa
Starzyńska Daria
Stępkowska Monika
Szymanowski Dariusz
Tarczyńska Agnieszka
Tomasewicz Aleksandra
Ułasiuk Małgorzata

 

Klasa IV E
Bednarczyk Katarzyna
Bednarczyk Natalia
Ciućkowska Beata
Dąbkowska Anna
Dzieciuch Ilona
Guzewicz Artur
Knop Monika
Kozłowska Anna
Maciąg Magdalena
Małecka Justyna
Matusik Łukasz
Mendereski Sebastian
Mizgier Małgorzata
Moch Monika
Muzińska Ewelina
Nachtygal Wioleta
Pastorczyk Marta
Pawłowiec Marta
Piórkowska Agata
Plachimowicz Iwona
Redźko Iwona
Rybicka Katarzyna
Smółkowska Aneta
Sosnowa Aleksandra
Turejko Tomasz
Wąsowicz Katarzyna

 

Klasa IV F
Czerniak Aleksandra
Dondalski Paweł
Dzisko Janusz
Garło Paulina
Jankowski Władysław
Jaworski Krzysztof
Kaczorowska Monika
Kaczyńska Karolina
Karwowska Ewa
Kobus Anna
Korc Ewelina
Kośmian Sławomir
Kowalski Marcin
Lopko Eliza
Łopińska Agnieszka
Maconko Bożena
Makowska Arletta
Misiak Joanna
Myślińska Kamila
Piętka Marta
Sadłowska Anna
Skibniewski Adam
Statkowski Tomasz
Tomalski Piotr
Tucholska Agnieszka
Turowska Katarzyna
Walczak Justyna
Wardowski Waldemar
Wasilewska Marta
Wielgan Paweł
Zalewska Anna
Zimnoch Anna
Złostowska Marta