2004

Klasa IV A
Bartczak Katarzyna
Bielska Aleksandra
Borkowska Ilona
Czerniewicz Natalia
Drężek  Aleksandra
Drzazga  Krzysztof
Frenszkowski Adam
Grabowska  Anna
Herasimowicz Lidia
Hnatkowska Małgorzata
Jędrzejak Anna
Karowiec Agnieszka
Kąkol Emilia
Kruk Milena
Kuczyńska Magdalena
Łukasik Małgorzata
Malczyk Rafał
Maszkowska  Kamila
Musiał Katarzyna
Ośko Krzysztof
Pawelczyk Marta
Pereszczako Kamila
Polkowska Małgorzata
Przewoźna Malwina
Pupel Katarzyna
Rzucidło Magdalena
Sobótka Eliza
Stadnicka Dorota
Szeliga Jadwiga
Szlachtowicz Anna
Szwarcewicz Katarzyna
Szymańska Katarzyna
Tyllo Jakub
Wierzchołowski Maciej
 


Klasa IV B
Chechłowska Barbara
Chojnowski Jacek
Dzienisik Marcela
Fiałkowska Katarzyna
Guga Tomasz
Jędrzejczak Anna
Kacprzykowski Maciej
Kaczkan Grzegorz
Kiłyk Anna
Kosewski Adam
Krawczyk Marlena
Lichtarowicz Ewa
Orciuch Jerzy
Podhorodecki Piotr
Równiak Anna
Rydel Kamil
Sadowska Monika
Smółka Maciej
Sojak Aleksandra
Stasieło Jarosław
Walkowski Łukasz
Wasilewska Emilia
Weber Andrzej
Wieremiej Bartosz
Zawadzki Krzysztof
 


Klasa IV C
 Chrzanowska Anna
Deszkiewicz Natalia
Faljewska Monika
Gremblewski Marek
Jankowska Aleksandra
Karolik Joanna
Kleczkowska Małgorzata
Kłujszo Michalina
Kotermańska Anna
Mackiewicz Aleksandra
Malinowska Elżbieta
Miller Monika
Ogonowski Grzegorz
Pątkowska Katarzyna
Pieńkosz Natalia
Piesak Anna
Rogowska Natalia
Róziecka Karolina
Sibińska Iwona
Sitarek Maciej
Sulikowska Katarzyna
Szatrawska Milena
Szymański Adrian
Uradzińska Katarzyna
Wasilewska Sabina
Werbowy Paweł
Wieczorek Marlena
Wieremiej Emilia


Klasa IV D
Bałdyga Agata
Dogoda Joanna
Dudko Anna
Folgiert Katarzyna
Gumkowska Urszula
Jendraszek Milena
Kolator Ewa
Komła Agnieszka
Korbuszewska Agnieszka
Kotowski Marcin
Martin Alicja
Miłogrodzka Agnieszka
Niemier Kamila
Pawłowska Katarzyna
Piekarska Ewelina
Piłat Kamil
Sienkiewicz Mariusz
Stankiewicz Monika
Symkowska Patrycja
Szczurek Katarzyna
Twardowska Marta
Zalewska Magdalena
Zdanowicz Jakub
Zwolińska Natalia
 


Klasa IV E
 Adamkowicz Katarzyna
Bakuła Magdalena
Banaszak Anna
Barczak Karolina
Bazyłyna Emilia
Beczak Agnieszka
Bohdanowicz Anna
Czerwińska Anna
Derbin Magdalena
Gasperowicz Piotr
Grudzińska Mira
Grzyb Natalia
Iwaniak Magdalena
Janowski Rafał
Kalisz Katarzyna
Kaniecka Paulina
Kosydar Marta
Langer Monika
Nowicka Magdalena
Orzeł Paweł
Orzoł Iwona
Pająski Grzegorz
Polakowska Agnieszka
Rucińska Joanna
Socha Barbara
Stackiewicz Eliza
Stolarewicz Agnieszka
Szatkowska Marta
Szoka Marta
Wasilewska Aleksandra
Wieczorek Iwona


Klasa IV F
Bednarczyk Aneta
Białas Iwona
Dzięcioł Joanna
Gawęda Karolina
Grossmann Malwina
Grygier Agnieszka
Kaczmarczyk Jolanta
Kamińska Sylwia
Kempski Tomasz
Klimaszewska Magdalena
Kozłowska Aneta
Kozłowska Anna
Królak Joanna
Kuzioła Magdalena
Lewandowska Katarzyna
Liweń Malwina
Majer Tomasz
Mazgal Adam
Pawlińska Marta
Pieńkowski Adam
Podolak Michał
Rybaczyk Sylwia
Tomaszewska Małgorzata
Urban Adam
Wachowska Agnieszka
Wernik Karolina
Wojciechowska Sylwia
Wojtkiewicz Justyna
Woliński Piotr
Zalewski Andrzej
Złakowska Natalia
 

 

Klasa IV G
Alicki Damian
Budny Michał
Cyrynowska Karolina
Czajka Justyna
Czyrska Monika
Dobrowolski Radosław
Dorosz Jakub
Falkowska Hanna
Gałązka Grzegorz
Jasińska Joanna
Kierul Agnieszka
Kordek Emilia
Musall Małgorzata
Muzyka Piotr
Pągowska Marcelina
Pęcak Aneta
Polak Magdalena
Pryśko Monika
Przywieczerski Jacek
Rupa Anna
Skowronek Małgorzata
Sokołowski Daniel
Szyćko Agnieszka
Szymańska Justyna
Tomaszewska Aleksandra
Wąsiewska Anna
Wojcicka Dorota
Zaorski Adam
Żółtańska Ewelina


Klasa IV H
Adamowicz Joanna
Banul Marzena
Bielińska Paulina
Binkis Katarzyna
Czarnota Sławomir
Dubiłowicz Paweł
Grabowska Monika
Grouss Daniel
Grouss Dawid
Kamińska Justyna
Knop Marcelina
Korneluk Kamil
Korzunowicz Jakub
Kowalczyk Dorota
Królczyk Lucjan
Ludwiczak Ariel
Makuch Arkadiusz
Michalak Anna
Okulewicz Bogusława
Olejnik Marta
Oleksy Ewelina
Olkowski Marek
Pałażej Justyna
Piekarz Maciej
Ruciński Marcin
Sosińska Magdalena