2006

Klasa III  A  
Wychowawca: Paweł Achranowicz

Bobiński Bartosz
Fafiński Mateusz
Falkowska Kamila
Gernat Anna
Gozdur Natalia
Górecki Piotr
Jabłońska Paulina
Jankowska Agnieszka
Jurga Marek
Kardahs Helena
Kowalewska Joanna
Kowalski Michał
Kubuj Marta
Kupracz Jakub
Rudzki Wojciech
Rzeszotarska Kamila
Seroka Marta
Siemaszko Paweł
Słomkowski Krzysztof
Szymańska Marlena
Szypiłło Paweł
Szypiłło Piotr
Wojtalik Marlena
Woźniak Małgorzata
Wójtowicz Piotr
Wróblewska Izabela
Zdanowska Paulina
Zimnicka Dorota

 

 

Klasa III B  
Wychowawca: Andrzej Dzik 
 
Afanasjew Ewa
Ałaj Anna
Bieniek Martyna
Borodziuk Joanna
Bukowska Anna
Chlebowska Edyta
Cieślar Karolina
Drelich Katarzyna
Fuchs Adam
Górska Karolina
Gręda Marta
Huryń Marlena
Iwanowicz Arkadiusz
Jędrzejewski Sławomir
Jurgielewicz Małgorzata
Kalitko Agnieszka
Kępińska Magdalena
Kokiernak Kinga
Kosiorek Malwina
Krawcewicz Adriana
Macur Monika
Mieloszyk Olga
Piechocka Dorota
Rams Marcin
Skulimowska Dorota
Stenkel Paulina
Stolarska Marta
Szuster Lena
Szymański Jan

 
Klasa III C  
wychowawca: Sławomir Sobotka
      
Barcz Anna
Bodo Janusz
Borkułak Marta
Chodor Barbara
Cybul Monika
Daniłowicz Izabela
Dudaryk Anna
Gąsiorowski Jędrzej
Giza Anna
Horba Katarzyna
Iwancio Beata
Iwański Mirosław
Jancewicz Ariadna
Jończyk Joanna
Kozerski Rafał
Kuba Patrycja
Linowska Iwona
Majcher Piotr
Majcher Paweł
Milewicz Joanna
Radkiewicz Daria
Rutecka Anna
Sadrina Klaudia
Saramak Katarzyna
Sawa Joanna
Sawicka Alicja
Staniszewska Agnieszka
Szczerba Agnieszka
Uzorko Monika
Walczak Karolina

 

 

Klasa III D  
Wychowawca: Robert Szczepkowski      

Babiej Beata
Bombelczyk Monika
Brzozowski Adrian
Charun Koleta
Czajka Wanda
Czerniawska Dorota
Dostatnia Katarzyna
Giża Katarzyna
Góralska Kamila
Grabowska Magdalena
Jarząbek Tomasz
Krajewska Ewelina
Kwiatkowski Jakub
Mandryto Marta
Modzelewska Sandra
Momot Nina
Nowak Anna
Ośko Eliza
Pacocha Aleksandra
Pawlicka Agnieszka
Ratajczak Anna
Rogalska Małgorzata
Rubczewska Urszula
Stryjewska Kaja
Sulżycka Beata
Szostek Maciej
Wasiłowicz Natalia
Wojtkowiak Wojciech
Wolszczak Tomasz
Zuśka Milena

 


Klasa III E   
Wychowawca:  Maria Laska 
     
Andruszkiewicz Bartłomiej
Ciesielski Krzysztof
Dłutowska Małgorzata
Fidrych Hanna
Fotschki Bartosz
Gajdzińska Magdalena
Gomolińska Angelika
Kileńska Kamila
Klimek Aleksandra
Kubarewicz Krzysztof
Kuczyński Marcin
Kurzeja Aleksandra
Kwaśniewicz Krzysztof
Lipka Małgorzata
Lotkowski Michał
Maciejewska Beata
Maniewska Magdalena
Mikłaszewicz Piotr
Milnerowicz Alicja
Moszczyńska Aleksandra
Osiecka Judyta
Robak Łukasz
Rusinek Michał
Rutkowska Magdalena
Rutkowska Żaneta
Sokołowska Agnieszka
Szulc Justyna
Tokarczyk Mikołaj
Trusewicz Maciej
Wasińska Weronika
Wojciechowski Michał
Ziemba Justyna
Żarczyński Michał

 


Klasa III F  
Wychowawca:  Sabina Rudź        

Bartak Weronika
Borkowska Aleksandra
Bykowska Wioleta
Chamera Patrycja
Czapla Patrycja
Długokęcki Adrian
Dubowik Jakub
Filipowicz Łukasz
Gutkowski Szymon
Hir Marcin
Jesionowska Zuzanna
Jończyk Sebastian
Jurewicz Marta
Karwowska Patrycja
Kniaź Anna
Kosowska Magdalena
Kozłowski Rafał
Łuczun Michał
Misztal Piotr
Mokrski Łukasz
Nosewicz Daniel
Podolak Piotr
Stankiewicz Agnieszka
Tyllo Jakub
Wachonin Wiktor
Walkowski Marcin
Wierszyłło Hanna
Zamora Edyta

 


Klasa III G  
Wychowawca:  Beata Kostuj       

Chmielewski Piotr
Ciecierska Ewelina
Ciemięga Maciej
Cyrankowska Anna
Dobrowolska Agata
Gasperaniec Marcin
Gollent Piotr
Golon Monika
Grzywińska Anita
Gudalewicz Piotr
Iniarska Ewelina
Książek Ariel
Książek Marek
Kukuć Paweł
Michalewicz Magdalena
Muż Karol
Owczarek Bartosz
Przystawko Gabriela
Rybaczyk Adam
Skindel Ewa
Sosnówka Karol
Sztyburski Tomasz
Trypucka Marta
Wasilewska Katarzyna
Watkowski Marcin
Wołodźko Wiktor
Zalewska Joanna