2008

Klasa III A
wychowawca Joanna Skrzynecka


Alberski Bartosz, Amadeusz
Borczak    Justyna
Browarek Jakub Maciej
Drelich    Agata
Drobniak Natalia, Ewa
Frączkiewicz Tomasz
Gordelik Roksana
Hermann    Kamila Katarzyna
Hryniewicz Marek, Krzysztof
Jaworska Karolina, Barbara
Jędrysiak Sonia, Anna
Kamczycki Łukasz
Kańczykowska Martyna, Róża
Kowalczyk Ewelina
Kowalewska Monika
Kruk Andrzej
Kurcewicz Helena, Małgorzata
Kurdzieko Agata
Liszewska Sara
Lubowiecka Dagmara, Ewa
Mikołajczak Anna, Małgorzata
Niebrzydowska Anita
Piotrowicz Agnieszka
Piórkowska Agnieszka, Beata
Przyborowski Łukasz
Pyrczak    Joanna
Stempniewski Rafał Piotr
Szymków    Dorota
Świderska Estera
Trzaska    Agnieszka, Marta
Wąsowska Iga
Wesołowska Wioleta
Witort Katarzyna


Klasa III B
wychowawca  Paweł Rohde


Aniołkowska Paulina
Baukrowicz Karolina
Biedrzycka Marta, Ewa
Borkowska Jagoda, Anna
Borowska Joanna, Alicja
Chajkowska Ewa
Chilińska Katarzyna
Dobrowolski Piotr
Ejsymont Maciej
Firchał    Karolina
Gaweł Katarzyna
Gątarska Diana
Gębicka    Paula, Marta
Kicińska Karolina
Komła Michał
Krugły Kamil, Przemysław
Krzysztyniak Łukasz
Lewalska Lena, Karolina
Mańko Katarzyna
Marcinkowska Magda, Maria
Nidzgorska Maja, Marta
Piasecka Aleksandra
Płochocka Marlena
Podlecki Mateusz
Skrzypkowski Adam
Szoka Ewelina
Tabaka Katarzyna
Wardęcka Anna Teresa
Wincław    Dawid


Klasa III C
wychowawca Andrzej Koziełło


Adamski    Maciej Jakub
Baranowska Maria, Monika
Bączek Aleksandra
Bąk Monika, Agata
Brodowicz Marcel, Jakub
Chełstowska Olga
Cichocka Monika
Czerwienko Katarzyna Natalia
Gajdzis    Marlena
Jaryńska Aleksandra
Jastrzębska Irmina Maria
Kaczor Karol
Kasprzak Wojciech, Andrzej
Kulik Bartosz
Lipka Magdalena
Marszałek Michał
Michalak Agnieszka
Mieczkowska Agata
Misiewicz Katarzyna
Nosowicz Liliana, Anna
Podbielski Paweł
Rolka Aleksandra
Rudel Kaja, Magdalena
Supera Karolina, Marta
Szczerbowicz Karolina
Taradejna Patrycja
Tomaszewska Aleksandra
Zadykowicz Natalia
Drzewiecka Monika, Joanna


Klasa III D
wychowawca Jolanta Skrzypczyńska


Aszkiełowicz Piotr
Błażewicz Milena, Magdalena
Chudzik    Sylwia
Deptuła    Magdalena
Giera Dorota
Grabowska Joanna
Kowalski Łukasz
Kozłowski Adam, Mateusz
Krawczuk Joanna, Jowita
Lewicki    Karol Piotr
Lisiewski Paweł
Małkowska Marta
Matułajtis Paulina Zofia
Mazurek    Radosław
Mordzak    Katarzyna Marta
Murawska Karolina
Pawlaczyk Aleksandra, Patrycja
Perlińska Edyta
Piesak Dorota, Maria
Radzińska Joanna, Maria
Ryszt Roksana, Katarzyna
Smułka Ewelina
Sowińska Sylwia Magdalena
Stapurewicz Paulina
Szarecka Magdalena
Szelkowski Jakub
Szewczyk Emilia
Szwajkiewicz Marta Joanna
Tokarczyk Kornelia
Wiosna Kinga
Zając Katarzyna, Alicja
Zdunek Ewelina, Maria
Zglejc Kamila


Klasa III E
wychowawca  Barbara Sztyburska

Baske Klaudia
Baszyńska Agata
Bąk Karolina
Chrzanowska Magda, Irena
Filipowicz Paweł
Gajewska Ewa, Patrycja
Gilski Przemysław, Janusz
Gugnowska Katarzyna
Hellich    Joanna, Róża
Hołdyńska Ewa
Klucewicz Maria, Krystyna
Koczkodon Natalia Maria
Konopka    Katarzyna
Kotowicz Małgorzata
Kozicka    Emilia
Krajewski Paweł, Michał
Kwiatkowska Katarzyna Natalia
Lewicka    Kamila
Łapińska Magdalena
Łukaszewicz Anna, Maria
Patrosz    Anna, Katarzyna
Prokopska Monika Jolanta
Prusińska Izabela
Rutkowska Sylwia, Magdalena
Skóra Jan, Dawid
Stankiewicz Wojciech Jerzy
Suchan Karolina
Swat Damian Kamil
Szeryńska Ewa
Szymański Wojciech
Szyndralewicz Karolina, Bożena
Śmiecińska Katarzyna
Wilczyńska Karolina Daria


Klasa III F
wychowawca  Małgorzata Runke - Krępuła

Ciecierski Robert, Maciej
Ciesielska Joanna
Dogoda Adriana Małgorzata
Dzirba Maksymina, Krystyna
Gębski Kamil
Grabiński Mirosław
Huryń Arkadiusz, Piotr
Iwancio    Łukasz
Jóźwiak    Ilona, Patrycja
Kuźmiński Maciej
Kwiatkowski Adam
Łubkowski Tomasz
Młynarczyk Łukasz, Eugeniusz
Morze Sylwia Teresa
Namowicz Monika
Płoszczuk Paulina
Raszkiewicz Barbara, Dobrawa
Ruszczyk Michał
Skowron    Andrzej
Smolińska Aleksandra
Stecki Piotr
Stefański Krzysztof
Suchenek Mateusz
Szymczak Joanna
Tomasik    Mateusz
Walewacz Patryk, Ariel
Wąsikiewicz Konrad
Witkowski Karol, Michał
Załęski    Łukasz, Michał

 


Klasa III G
wychowawca  Mariola Strużyńska

Babiej    Ewelina
Białowicz Magdalena
Czarnecki Bartosz
Danielewicz Barbara
Danielewska Emilia
Dmuch Renata Elżbieta
Garela Izabela, Małgorzata
Giziński Piotr
Golon Tomasz, Leszek
Gołąb Karol Jan
Grodzka    Justyna
Jałyński Mateusz
Kamiński Łukasz
Kmieć Piotr Krzysztof
Konieczny Paweł Jan
Kopczyńska Natalia
Kowalska Magdalena
Krajewska Izabela
Krogul Anna
Maziec Artur, Grzegorz
Michalewska Marta
Michno Anna
Moszczyńska Iga
Ościłowska Anna
Piwowarczyk Agnieszka
Przypłot Małgorzata
Rusinkiewicz Łukasz
Silska Karolina
Strzelec Kamila, Jolanta
Tomczyk    Ewa
Trzcińska Marta
Zwolińska Debora, Maria
Żengota    Mateusz, Jakub


Klasa III H

wychowawca  Agnieszka Tippe


Aściłowska Ewa
Bartczak Natalia
Białkowska Barbara, Mieczysława
Bieniek    Izabela
Dezor Tomasz Andrzej
Długokęcka Aneta
Frączkowski Marcin
Głowacki Andrzej
Janowicz Daniel
Kotewicz Alicja, Dorota
Kotwa Przemysław Andrzej
Kowalska Natalia
Krzak Monika
Ludkiewicz Bartosz
Ławrynowicz Jakub, Arkadiusz
Murawski Marcin
Olszewska Katarzyna
Pająski    Piotr
Palińska Katarzyna
Pieńkosz Aneta
Stankiewicz Natalia
Uzar Barbara


Klasa III I
wychowawca  Dorota Wasilewska


Bębnowicz Grażyna, Lucyna
Borkowska Agnieszka, Katarzyna
Chmieliński Paweł, Sebastian
Christow Aleksandra Justyna
Dzieńkowski Jakub
Falba Sebastian
Florczuk Iwona
Gacman Kamil, Piotr
Glinka Natalia
Górzyńska Joanna
Gruszecka Katarzyna
Jacewicz Magdalena, Sylwia
Janasz Anna
Jerzak Marta
Kikoła Daria
Kondek Anna
Kowalska Katarzyna
Młyńska    Julita
Nikraszewicz Katarzyna
Ołówko Magdalena, Marta
Piwowarski Karol Adam
Raczkowska Beata
Rząp Marcin
Rzewnicka Julia, Katarzyna
Skrzypczyk Ewelina, justyna
Sucharska Ewa, Anna
Tralle Eugeniusz
Urbanowicz Dorota
Uzorko Anna
Załęcka Magdalena, Agnieszka