2009

Klasa III A
wychowawca Małgorzata Jastrzębska


Bojarski Piotr
Bomersbach Zuzanna
Dziubińska Katarzyna Maria
Foks Joanna
Frenszkowska Joanna
Kasietczuk Anna
Kieda Paweł
Klimiuk Kinga Maria
Komada Kamila
Komar Klaudia Dominika
Korzeniewska Agata
Kowalska Maja
Kozłowska Ada
Łukojć Natalia
Magdziarz Arleta
Maślińska Milena Ewa
Niemiec    Katarzyna Ewa
Pątkowska Aleksandra
Piątek Anna Karolina
Rybaczyk Monika Maria
Sak Izabela
Sak Liliana
Spiel Karolina Agnieszka
Staknis    Magdalena
Stencel    Jakub Mariusz
Stodolna Agnieszka Małgorzata
Szczepańska Anna
Tołoczko Natalia
Wojciechowska Zuzanna
Zalewska Aleksandra Regina


Klasa III B
wychowawca  Wiesława Zielińska

Achmatow Izabela Alicja
Asuai Alma Annie
Boczkowska Róża
Bogdanowicz Tomasz Czesław
Cwalina    Katarzyna
Dąbrowska Monika
Dębczyńska Monika Karolina
Dudziuk    Mateusz
Gregorczuk Karol
Gromke Karolina
Haska Klaudia Joanna
Jackiewicz Jarosław Tomasz
Jakubowska Anna
Kostrzewa Paulina
Kowalski Michał
Krawiecka Olga Gabriela
Lewczuk    Anna
Mandera    Ewelina
Marcinkiewicz Julia Martyna
Mateusiak Anna
Miłosz    Martyna
Narkiewicz Magdalena
Niewińska Katarzyna
Paluszkiewicz Kamila
Przystup Dorota
Sibierska Marta
Sosnowska Hanna
Szatkowska Małgorzata
Szyłejko Małgorzata
Szyndralewicz Karina
Wilczyńska Paulina Maria
Zabłocka Marta Anna
Zawrotna Milena
Zielińska Paulina


Klasa III C
wychowawca  Anna Bereznowska


Andrukajtis Anna Sylwia
Centkowski Sebastian
Chiliński Marcin
Czorniej Szymon
Duch Magdalena
Dumała Joanna
Dumała Katarzyna
Dzietowiecka Adrianna
Glinka Urszula
Grabowska Anna
Jabłońska Monika
Jankowicz Agata
Jarosz Ewa
Junak Magdalena
Kniefel    Anna Helena
Kulińska Anastazja
Lesisz Damian Łukasz
Lewandowski Mateusz Roman
Łuba Michał
Maziec Martyna
Michalewska Karolina Jolanta
Muèoli Urtan
Muntowska Kamila
Nazarczuk Katarzyna Anna
Nowak Tomasz Tadeusz
Podeszewski Adrian
Prypłot    Kinga Małgorzata
Sakowski Szymon
Sikorska Joanna
Soroka Anna Izabela
Szczesiak Katarzyna
Żółkiewicz Ewelina


Klasa III D
wychowawca Beata Kostuj

Baranowska Marlena
Bartecka Dagmara Anna
Boradyn    Natalia
Dąbrowska Anna Sylwia
Drozdek    Paulina
Gąsecka    Aleksandra
Gąsowska Emilia Natalia
Jarosz Wojciech Jan
Kardymowicz Kamil
Kawiecka Beata
Kiewisz    Karolina
Koroniewska Sandra Maria
Lipka Joanna
Lipowska Milena
Mackiewicz Katarzyna Klaudia
Meleszko Paulina Agnieszka
Michalska Paulina
Orwat Marta
Pakulniewicz Agata Urszula
Paratowska Sandra
Pomianowski Michał
Pupowska Iwona Marzena
Roicka Katarzyna
Skarul Emilia Maria
Smętek Angelika Barbara
Smoliński Paweł
Stecka Anna Małgorzata
Tarnowska Anna Olga
Turek Natalia
Uszpolewicz Maria Małgorzata
Więckiewicz Magdalena Agnieszka
Witkowska Hanna Małgorzata
Żbikowska Aleksandra Maria



Klasa III E
wychowawca  Andrzej Dzik

Antoszkiewicz Emilia
Bartczak Anna
Chudzik    Tomasz
Czadek Paulina
Dzięgielewska Paulina Martyna
Gębska Kamila Aleksandra
Grabowski Kamil
Hryniewicka Natalia
Juszkiewicz Monika
Kapelańska Agnieszka
Klich Justyna Daria
Klimkowski Piotr
Krzemińska Wiktoria
Lewandowska Monika
Lipska Karolina
Ogrodowczyk Katarzyna
Orbik Karolina
Pilejczyk Katarzyna Natalia
Piórkowska Katarzyna
Prelewski Adam
Siwecki    Marcin Filip
Smyk Małgorzata Maria
Sosińska Patrycja Maria
Szklarz    Joanna
Sztyburski Piotr
Szydło Tomasz
Turkot Mateusz
Walczak    Cezary
Warcaba    Elżbieta Maria
Wojciechowska Karolina
Wójtowicz Katarzyna
Wyszomirska Alicja Anna
Zielińska Małgorzata
Zielińska Renata


Klasa III F
wychowawca  Krystyna Mościcka

Bejnar    Katarzyna Maria
Chochliński Mateusz Łukasz
Czapiewska Agnieszka
Dąbrowska Kamila Elwira
Deoniziak Krystian Kamil
Domachowska Marta
Duchniewicz Sylwia
Farańczuk Olga Joanna
Gołębiewski Piotr
Gottwald Marta
Grabowski Konstanty
Jasińska Magdalena
Jaskólska Anna
Jóźwiak    Aleksandra
Kamiński Marcin
Kardahs    Piotr
Koperkiewicz Dorota
Kucharek Ewa Beata
Kuryłowicz Paulina
Martin Ludwika
Okulewicz Małgorzata
Olszewska Kamila
Olszewski Przemysław Piotr
Przybyłek Radosław
Pyska Kamil
Radtke Adrian
Sender Piotr
Świtaj Julian Piotr
Warych Marcin
Wielechowska Monika
Wilczek    Ida
Witkiewicz Krzysztof


Klasa III G
wychowawca  Robert Szczepkowski

Borkowski Robert Maciej
Filipczak Katarzyna Agnieszka
Jarosz    Anna Maria
Jasiński Konrad Krzysztof
Kaźmierowicz Szymon
Kempf Martyna Sylwia
Kokot Alicja
Kordowska Lidia
Kraszewska Barbara Katarzyna
Kruszliński Artur
Kuciński Marcin
Liszewski Jacek
Luks Kinga
Maciejewska Katarzyna
Michalik Zoriana Teresa
Mikulska Natalia
Najmowicz Robert
Okuniewski Łukasz
Pieńkos    Angelika Paula
Piotrowska Magdalena
Prószyńska Anna
Sajkowska Joanna
Siemaszko Łukasz
Smolińska Karolina Anna
Szewczyk Paulina
Ślesicka Elwira
Walczak    Aleksandra
Właszynowicz Monika
Zadrożny Jacek
Zapadka    Krzysztof
Zielińska Agata