2007

Klasa III   A
wychowawca  Tomasz Dreikopel

Arcanjo-Nogueira Karen, Paula
Chrapowicka Wioleta
Derbash    Róża
Fraczkiewicz Marta
Górecki    Paweł, Adam
Gudowicz Paulina
Gutowska Sylwia, Barbara
Hołubowska Marta, Zofia
Jaworska Sonia
Klimek Olimpia, Helena
Kosewski Piotr
Kossek Małgorzata
Kulawiak Artur, Krzysztof
Łaźniak    Lilianna, Katarzyna
Łukaszewicz Małgorzata
Makowski Piotr
Martyka    Urszula
Miller Martyna
Mokrzecka Lena, Ewa
Nowakowski Adam
Olszewska Alicja
Orszewska Magdalena
Ostrowska Beata
Piórkowska Joanna
Radgowska Marta, Jolanta
Szachniewicz Urszula, Anna
Szewczyk Małgorzata, Maria
Wdówka    Grzegorz
Wojciechowicz Julia, Edyta
Woronowicz Paweł
Wójcik Maja, Alicja
Wykner Paulina
Zbierski Jan, Oskar


Klasa III   B
wychowawca  Barbara Rychlik

Adrian    Agnieszka, Elżbieta
Boenigk    Kamil
Borkowska Katarzyna, Maria
Chmielewska Marta
Chwała Mateusz
Czapiewska Anna
Drężek Daniel, Andrzej
Durma Anna
Florczuk Beata, Joanna
Frąckiewicz Joanna
Grodzka    Monika
Grudziewska Magdalena, Ewa
Jokiel Gustaw, Jan
Karwowska Ewa
Kopacz Karolina, Mariola
Korzeniewska Klaudia, Natalia
Królikowski Krzysztof
Kulesza    Alina
Maconko    Aleksandra
Mydło Dorota
Pilguj Emilia, Olga
Piotrowicz Ewelina, Katarzyna
Prusinowska Aleksandra
Sadowska Karolina, Aleksandra
Skocz Monika, Paulina
Sobiech    Monika
Szczepańska Michalina
Szczepkowska Barbara
Wieliczko Maciej
Wojciechowska Katarzyna, Maria
Załęcka    Katarzyna, Anna
Żelechowska Katarzyna
Żurawska Katarzyna, Jaśmina


Klasa III  C
Wychowawca Grażyna Wyrzykowska


Antczak    Mariusz
Bober Ewa. Olga
Bogus Małgorzata
Bubeła Monika
Bubiński Przemysław
Bukowska Alicja, Anna
Chyl Marta
Dąbrowska Dorota, Ewa
Gaweł Karolina
Głowienka Aneta
Gruszecka Ida, Ludmiła
Haszczyn Magdalena, Joanna
Jarmoła    Piotr
Kalinowski Mateusz, Konrad
Kołba Magda, Jadwiga
Kotowicz Anna
Kulbicka Agata
Kwaśniak Igor, Marek
Mackiewicz Izabela, Agata
Pasieka    Magdalena
Pisarewicz Małgorzata
Staworko Barbara
Szmejchel Aneta, Emilia
Szukiewicz Anna
Śliczyńska Joanna, Elżbieta
Tymkowska Joanna
Wojciechowska Milena
Wojciechowski Radosław
Zając Natalia, Agnieszka
Zaręba Anna


Klasa III   D
wychowawca Bożena Klimek

Atminis    Agata, Maria
Bienias    Daniel, Józef
Cieślikiewicz    Beata, Izabela
Ferenc    Paulina
Gąsiorowski Roman, Aleksander
Goerigk    Karolina
Gwiazda    Natalia, Dominika
Jasonek    Sylwia
Karwacka Anna
Klęczar    Adam
Krzemieniewska    Magdalena
Kulesa Justyna, Maria
Lewczuk    Joanna
Łaćko Anna, Katarzyna
Mączyńska Marta
Mordasewicz Alicja
Orzechowski Mikołaj, Jacek
Paziewska Karolina, Agnieszka
Poczta Milena, Grażyna
Rogowska Monika, Marta
Rybicki    Daniel
Siwik Kornelia
Strumiłło Miłosz, Henryk
Świerczyńska Agnieszka
Terlik Joanna
Wiśniewska Anna, Maria
Wojtowicz Natlia, Justyna
Zakrzewska Paula
Zieleń    Paulina
Zielińska Anna
Zwolska    Paulina, Joanna



Klasa III   E
wychowawca  Anna Klempka


Bladosz    Maria
Bujnowska Kamila
Deptuła    Radosław, Robert
Drosio Tomasz, Patryk
Fijał Patrycja, Anna
Gajdziński Mateusz
Galanek    Małgorzata
Grzelak    Sebastian
Kalinowska Justyna, Marta
Kotecka    Ewa
Kozłowska Małgorzata, Grażyna
Kulikowski Kamil, Marcin
Kulis Aleksandra
Matel Magdalena, Ewa
Mazur Anna
Nalazek    Agnieszka
Olchowska Małgorzata
Olender    Angelika, Anna
Pelc Elżbieta
Porowska Katarzyna
Prześniak Katarzyna, Lucyna
Ptak Urszula, Izabela
Rottke Maja, Natalia
Sawko Agnieszka
Skalska    Urszula
Suszkiewicz Joanna, Zuzanna
Turek Michał
Wieczorek Aneta, Natalia
Wojszko    Patryk
Zając Monika, Sylwia



Klasa III F
wychowawca  Krzysztof  Stachurski


Antosiak Milena
Bartkowiak Paweł
Borkowski Paweł
Buła Ewa, Jagoda
Francukiewicz Łukasz
Jabłońska Dominika, Karena
Kalisz Marcin
Kicka Aneta, Teresa
Kisielewski Michał, Robert
Kozłowska Ewelina, Katarzyna
Krzemiński Filip
Marciniak Elwira
Miechowicz Izabela
Nowak Fabian
Osiecki    Mateusz
Pac Kamil
Pająk Rafał, Aleksander
Sznytka    Paweł
Szyszło    Anna, Maria
Tomaszewski Michał
Twardowska Anna
Waśniewska Joanna, Ewa
Zakrzewski Grzegorz, Łukasz
Zielska    Kamila


Klasa III  G   
wychowawca  Elżbieta  Witkowska


Białogrzywa Anna, Bogna
Bujalska Monika, Alicja
Firsz Piotr, Dariusz
Godlewski Michał
Gołąb Karol, Jan
Ilczuk Damian, Łukasz
Jabłońska Katarzyna
Jagłowski Piotr, Bonawentura
Janowicz Martyna, Karina
Kamińska Iwona, Agnieszka
Karbowska Daria
Kukuć Malwina
Kwiatkowski Kamil, Jakub
Letza Adrianna
Marszałek Magdalena, Maria
Milewska Olga
Mrozek Monika
Nidegorska Marlena, Marzena
Nowicka    Anna, Katarzyna
Olszewska Ewa
Pałys Karolina, Inka
Pietkiewicz Piotr
Pietryszyk Magda, Stanisława
Pięknik    Mateusz
Sadolewska Justyna
Serafin    Monika
Stusio    Aleksander, Bogdan
Szewczyk Daria
Szukała    Joanna
Tomaszewicz Karolina
Tomaszewski Grzegorz, Piotr
Warmiak    Mateusz
Wojtczak Wioleta


Klasa III  H
wychowawca  Krystyna  Kapelańska


Bałazy    Justyna
Banaszak Ewelina
Bazyłyna Milena
Bochenek Lilianna, Agnieszka
Bonk Jarosław
Chwietczuk Kinga
Dubełek    Łukasz
Duniec    Małgorzata
Dziedzina Aleksandra
Grabska    Katarzyna, Monika
Gwiazda    Tomasz
Jasicka    Katarzyna
Konicz Aleksandra
Kosow Jarosław, Stefan
Kozłowska Stefania, Maria
Leszkiewicz Katarzyna, Olga
Łabuć Sebastian
Łupicka    Martyna
Niepsuj    Amina, Joanna
Olewińska Martyna
Puzio Natalia
Rumińska Monika
Skwarska Magdalena
Sobieszczańska    Martyna
Stasiło    Iwona, Weronika
Studniarz Maciej, Sławomir
Wasiuk Aleksandra
Wysocka    Katarzyna
Zakrzewska Małgorzata
Zakrzewski Piotr