Czynna codziennie od 8.30 do 14.30 w piątek 8.00 – 14.00

Telefon: 89 523 53 53

Drodzy Uczniowie!

W związku z zagrożeniem epidemicznym, w  bibliotece wprowadzone zostają następujące zasady bezpieczeństwa:

1. Przed wejściem do biblioteki należy założyć maseczkę ochronną lub przyłbicę.
  2. W pomieszczeniu należy zachować bezpieczny dystans.
  3. Książki zwracane należy odłożyć do kartonu w miejscu do tego przeznaczonym i oznakowanym.
  4. Zwrócone książki będą wyłączone z wypożyczenia na czas 3- dniowej kwarantanny.

Przestrzegając zasad, wszyscy jesteśmy bardziej bezpieczni☺

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty zbiorów biblioteki szkolnej:

- bestsellery literatury polskiej i światowej, literatura klasyczna, książki popularnonaukowe, opracowania, lektury i in.,

- filmy DVD: Filmoteka Szkolna, historyczne, filmy fabularne i adaptacje lektur, popularnonaukowe; audiobooki; płyty muzyczne,
- czasopisma,
- bogaty księgozbiór anglojęzyczny – książki popularnonaukowe i literatura.

W czytelni biblioteki znajduje się centrum multimedialne z wolnym dostępem do Internetu.