oferta 2021

1A - oddział międzynarodowy - przygotowanie do nauki w IB Diploma Programme w kalsach 3-4

1B - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, polskim i historią

1C - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, biologią i chemią oraz dodatkową matematyką

1D - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, matematyką i fizyką

1E - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, matematyką i geografią

Nasza oferta drugiego języka to:  francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski,

Języki w szkole nauczane są w grupach międzyoddziałowych dlatego można wybrać dowolny drugi język w każdym oddziale. Kandydaci deklarują wybór drugiego języka w momencie potwierdzania, oryginałem świadectwa, woli uczenia się w I LO. Warunkiem utworzenia grupy językowej jest odpowiednia liczba uczniów (15), którzy zadeklarowali naukę tego języka.

Język angielski z wyjątkiem, klasy 1A, również nauczany jest w grupach międzyoddziałowych na 4 poziomach zaawansowania.  W 1A, do której obowiązuje test kompetencji językowych z języka angielskiego, poziom zaawansowania jest wysoki dlatego stosowany jest standardowy podział na dwie grupy w obrębie klasy.

Testu kompetencji z języka angielskiego zostanie przeprowadzony 9 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 w Auli szkolnej. Dyrektor szkoły może wyznaczyć II termin dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od nich nie mogli przystąpić do sprawdzianu lub prób sprawności w pierwszym terminie, nie później jednak niż 8 lipca 2021 r. Osoby takie proszone są o składanie podania z prośbą o wyznaczenie II terminu wraz z dokumentami rekrutacyjnymi.

Dodatkowe informacje na temat klasy 1A -  oddziału międzynarodowego znajdziecie Państwo w zakładce MATURA MIĘDZYNARODOWA.

Wszelkich dodatkowych  informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: 89 527 53 53 w.10 oraz e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Skrzypczyńska

Dyrektor I LO w Olsztynie