Spotkanie z absolwentkami naszej szkoły

 

W grudniu naszą szkołę odwiedziły Emilia Banaś oraz Aleksandra Lipowska, absolwentki naszej szkoły oraz studentki pierwszego i drugiego roku prawa(odpowiednio) na Uniwersytecie Warszawskim. Na spotkaniu z uczniami klas 1-3 absolwentki opowiadały jak wygląda studiowanie prawa na UW,  o dodatkowych zajęciach, kołach naukowych dla studentów oraz gorąco zachęcały do wybrania właśnie tego kierunku i uniwersytetu.Przypomnijmy,iż w trakcie nauki w naszej szkole działały bardzo aktywnie w Szkolnym Klubie Europejskim  EuroJedynki biorąc(z sukcesami) udział m.in. w symulowanych obradach ONZ -OLMUN w Olsztynie i KarMUN w Budapeszcie, Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu, w Warmińsko-Mazurskim Turnieju Debat Oksfordzkich czy też Szkolnych Turniejach Debat Oksfordzkich. Studiując prawo znajdują czas na inne zajęcia i działają aktywnie m.in.w Samorządzie Studenckim oraz przy organizacji turnieju debat oksfordzkich dla studentów prawa. Cieszą nas dalsze losy naszych EuroJedynek!

Elżbieta i Robert Szczepkowscy

 

 

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki