I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie. I etap, który polega na napisaniu testu na poziomie B1, odbędzie się 20.02.2018 o godz.10.00 w naszej szkole. Do II etapu przejdzie 5 uczniów z każdej szkoły z najlepszymi wynikami. Drugi etap odbędzie się 19.03.2018 o godz.10.00 w auli naszej szkoły i wyłoni zwycięzców. W tym etapie uczniowie,którzy się zakwalifikowali do finału napiszą test na poziomie B2.Prosimy o zgłoszenia do swoich nauczycieli języka angielskiego, liczba uczestników I etapu jest nieograniczona. Organizatorami konkursu są: I LO im.Adama Mickiewicza w Olsztynie oraz Szkoła Językowa Modern School. Konkurs odbywa się pod patronatem I LO, Modern School oraz Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.Na zwycięzców czekają cenne nagrody,które są ufundowane przez Modern School i Wydawnictwo Pearson.

Elżbieta Szczepkowska

Andrzej Dzik

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki