You'll never know,czyli odwiedziny...niespodzianka

Nasza szkoła kilkakrotnie uczestniczyła w programie wymiany pt."World Talks" AIESEC Polska.AIESEC to jedna z największych międzynarodowych organizacji studenckich,została założona w 1948 roku,w Polsce działa od 1971.W ramach programu nasi uczniowie gościli w swoich domach studentów-wolontariuszy z Malezji,Japonii,Kolumbii,Meksyku,Chin,Egiptu oraz Gruzji.Wolontariusze prowadzili zajęcia kulturowe z uczniami,wszystko w języku angielskim.Mieliśmy polsko-chiński pojedynek w ping-ponga,mierzyliśmy kimona i sombrera,próbowaliśmy różnych specjałów,uczyliśmy się pisać nasze imiona po chińsku i japońsku oraz poznaliśmy proste słowa w językach ojczystych wolontariuszy.

Jeden z uczestników takiej wymiany,Bishoy,poznał w Olsztynie w naszym liceum,jak to określił "swoją drugą połówkę",czyli Arletę,absolwentkę naszej szkoły,obecnie studentkę sinologii w Australii.Na zdjęciu widzimy szczęśliwe zakończenie ich znajomości.Życzymy całej rodzinie samych słonecznych dni i oby więcej takich historii!Historię jednej znajomości opisuję za zgodą Arlety,Bishoya i malutkiej Liliany:)))

Follow Us

 

WM Nagroda Jakości

Olsztyn - Portal Miejski

BIP

Muzyczna Scena Jedynki