1A - oddział międzynarodowy IB/DP

1B – oddział dwujęzyczny z wykładowym językiem angielskim  oraz rozszerzoną matematyką i geografią

1C - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, polskim i historią

1D - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, biologią i chemią

1E - ogólnodostępny z rozszerzonym językiem angielskim, matematyką i fizyką

Nasza oferta drugiego języka to:  francuski,  hiszpański,  niemiecki, rosyjski, włoski.

Języki w szkole nauczane są w grupach międzyoddziałowych dlatego można wybrać dowolny drugi język w każdym oddziale z wyjątkiem klasy 1A i 1B gdzie nie oferujemy języka rosyjskiego.  Kandydaci deklarują wybór drugiego języka w momencie potwierdzania, oryginałem świadectwa, woli uczenia się w I LO. Warunkiem utworzenia grupy językowej jest odpowiednia liczba uczniów (15), którzy zadeklarowali naukę tego języka.

Język angielski z wyjątkiem, klasy 1A i 1B,  również nauczany jest w grupach międzyoddziałowych na 4 poziomach zaawansowania.  W 1A i 1B, do których obowiązuje test kompetencji językowych z języka angielskiego, poziom zaawansowania jest wysoki dlatego stosowany jest standardowy podział na dwie grupy w obrębie klasy.

Dodatkowe informacje na temat klasy 1A -  oddziału międzynarodowego znajdziecie Państwo w zakładce MATURA MIĘDZYNARODOWA.

Wszelkich dodatkowych  informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: 89 527 53 53 w.10 oraz e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Skrzypczyńska

Dyrektor I LO w Olsztynie