Zapraszam  do udziału w Akcji promującej zjadanie II śniadania w szkole, którą zaczynamy już 27 października 2016r.>Dniem Sałatki<!

Regulamin:

  1. Akcja WIESZ CO JESZ ma na celu promowanie jedzenia zdrowego drugiego śniadania w szkole i będzie odbywać się cyklicznie .
  2. Skierowana  jest do chętnych uczniów i nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, którzy przygotują danie (oraz jego przepis) na dany temat, np. Dzień Sałatki, Dzień Domowego Chleba, Dzień Zdrowej Słodyczy, Dzień Zdrowej Przekąski, Dzień bez Mięsa, Dzień bez Glutenu, Dzień z Jajem, itp.
  3. Celem akcji jest stworzenie możliwości  uczniom i pracownikom szkoły zapoznania się ze  zdrowymi, przygotowanymi w domu posiłkami, przekonanie  uczestników, że to co zdrowe może być smaczne oraz uświadomienie, że przygotowanie takich posiłków we własnym zakresie jest całkiem proste .
  4. W dniu danego wydarzenia będzie można zakupić przygotowane posiłki, a wśród przygotowujących  potrawy zostanie wylosowana Nagroda Dnia.
  5.  Po ostatniej akcji WIESZ CO JESZ spośród wszystkich przygotowujących dania zostaną wylosowane i nagrodzone trzy osoby Nagrodą Specjalną
  6. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na nagrody i kolejne działania Szkoły Promującej Zdrowie.

Wkrótce więcej szczegółów .